Mehmet Gencer van ADO’20 wil meer speeltijd en gaat op zoek naar een andere club

Mehmet Gencer leerde voetballen op straat in Heemskerk. Op het veld gaat hij op zoek naar een nieuwe club.© Foto Ron Pichel

Heemskerk

Mehmet Gencer verlaat na een seizoen ADO’20. De 24-jarige aanvaller kan bij de Heemskerkers niet elke week rekenen op speeltijd. Hij wil bij een andere club een vaste basisspeler worden

De Heemskerker kwam vorig jaar over van DEM, waar hij jaren in het eerste voetbalde. Bij ADO had Gencer het naar zijn zin en hij twijfelde over een langer verblijf, maar hij gaat toch op zoek naar een andere club.

De Heemskerker - oud-voetballer van De Graafschap en FC Groningen - wil het liefste spelen bij een ander team in de derde divisie, al is een ambitieuze club is ook een optie.

ADO’20 heeft de selectie voor volgend seizoen al redelijk op orde. Van OFC komen Soufian Reclaoui, Nino van den Heuvel en Denzel Prijor en van Vitesse’22 Joey van Esveld.

Meer nieuws uit Sport IJmond

Meest gelezen