Opnieuw brand in Notaristuin Den Burg; na insectenhotel lijkt picknicktafel nu doelwit van brandstichter(s)

© Foto’s: GLOCALmedia

1 / 5
Internetredactie
Den Burg

De brandweer is vrijdagavond rond 23.45 uur uitgerukt voor een brand in de Notaristuin in Den Burg (Texel). Een picknicktafel bleek in brand te staan. Eind december brandde in hetzelfde park al een insectenhotel uit.

Brandweerwagens uit zowel Den Burg als De Cocksdorp werden opgeroepen. De brand had zichzelf bij aankomst van de brandweer al deels gedoofd. In het park net buiten het centrum van Den Burg bleek een picknicktafel vermoedelijk in de brand te zijn gestoken.

(Tekst gaat verder onder de foto)

© Foto: GLOCALmedia

Vermoeden van brandstichting

Bij de brand in december werd de brandweer met spoed opgeroepen voor een brand in dezelfde Notaristuin. Toen stonden struiken en een insectenhotel in brand. Ook toen was er een vermoeden van brandstichting.

Lees ook: Insectenhotel gaat in vlammen op in Den Burg, vermoedelijk brandstichting

Meer nieuws uit Noordkop

Ombudsteam

Ons Ombudsteam springt in de bres voor de consument.