Premium
Streep door afslanking bij brandweer: 13 vrijwilligersposten worden geen ’first responder’-ploegen

De brandweer rukt uit.© Archieffoto ANP
Martijn Gijsbertsen
Alkmaar
Er gaat een streep door het plan om dertien vrijwillige brandweerposten met (toekomstige) bezettingsproblemen in Noord-Holland Noord af te schalen naar zogeheten ’first responder’-ploegen.

Dagelijkse nieuwsbrief
Wil je dagelijks alle hoogtepunten uit het nieuws in je inbox?
Dit veld is verplicht
Lees hier ons privacybeleid.
Meer nieuws uit Alkmaar
Alarm over brandweer: vakvereniging stuurt inspectie op veiligheidsregio af. ’Zij houdt zich niet aan de wet. En dat is vreemd voor een overheidsorganisatie’
Een betoverend gezicht in Bakkum
Zoon gebruikt panden ouders voor telen van wiet: OM maakt afspraken over strafeis
Alkmaar vervangt regenboogvlag door Pride Progress-vlag
Overmand door verdriet maar ook boosheid zappt Harum langs alle Turkse tv-zenders. ’De geschiedenis heeft zich herhaald en dat had niet gemogen’
Trillende huizen, gevaar voor scholiertjes: gemeente wil desnoods zwaar verkeer verbieden door Spanbroek en Sijbekarspel te rijden.
Meest gelezen
Alkmaars bekendste Italiaanse restaurant Portofino stopt: buurvrouw neemt zaak over van vermoeide Giorgio en Fausto
Misère bij leverancier Hoogland Vis. ’Ik weet niet hoe lang we dit nog volhouden’
Aardbevingvoorspeller Frank Hoogerbeets waarschuwde vrijdag: #deprem
En plots is je huis een monument. John en Edith balen ervan: 'Wij hebben geen zin in bemoeienis van de gemeente'
Dankzij Quinten zit heel Holland nog steeds aan de Deen knoflooksaus. ’Ik realiseerde me dat ik het wel heel veel at’
Als kind speelde Baudet al op de piano in de Statenzaal. Nu is hij terug en lonkt hij naar de eerste viool
Vier honden uit ernstig vervuilde woning gehaald. Pup stond in zijn eigen urine
De overname van de supermarkten van Deen kent winnaars en verliezers. ’Vomar grootste leegloop’
De droom van boerin Francis ligt in duigen: ’Ik raak mijn rode aardappelen niet kwijt, het is dramatisch’
Drie dames heropenen café De Lindeboom in Westwoud: ’Dat dit zou verdwijnen was onze grote schrik’