Ajax-vrienden en collega’s bewijzen Ruud Besseling laatste eer

Een erehaag van zijn Ajax-vrienden voor Ruud Besseling© jjfoto.nl/Marco Schilpp

Van onze verslaggever
Zuid-Scharwoude

Familie, vrienden en collega’s hebben Ruud Besseling (45) zaterdagmiddag de laatste eer bewezen.

Supporters-vrienden van Ajax vormden in Zuid-Scharwoude een erehaag met fakkels en collega’s van GVT Transport & Logistics begeleidden Besseling met vrachtwagens naar Schagen, alwaar hij in besloten kring werd gecremeerd.

Besseling kwam zaterdag 6 augustus om het leven bij een tragische verkeersongeluk op de Helling in Sint Pancras waar hij samen met zijn vrouw aan het fietsen was.

Het stel werd aangereden door een auto die bestuurd werd door een 31-jarige automobilist. De man had geen rijbewijs en bleek ook te hebben gedronken.

Lees ook: Bewoners ’verdrietig’ maar niet verbaasd over dodelijk ongeval Sint Pancras. ’Kijk, het is zo ver’, was onze reactie’

Hier staat ingevoegde content uit een social media netwerk dat cookies wil schrijven of uitlezen. U heeft hiervoor geen toestemming gegeven.

Hier staat ingevoegde content uit een social media netwerk dat cookies wil schrijven of uitlezen. U heeft hiervoor geen toestemming gegeven.

Meer nieuws uit Alkmaar

Ombudsteam

Ons Ombudsteam springt in de bres voor de consument.