Man aangehouden na bedreiging met mes in Heiloo, politie lost waarschuwingsschot. Vrouw gewond naar ziekenhuis
Internetredactie
Heiloo
Een 31-jarige man uit Heiloo die verdacht wordt van winkeldiefstal en mishandeling is vrijdagmiddag aangehouden nadat hij mensen had bedreigd met een mes in de omgeving van de Kennemerstraatweg in Heiloo.
Het incident gebeurde rond 14.30 uur. De dader was ervandoor gegaan na de winkeldiefstal en tijdens zijn vlucht sloeg hij een vrouw neer en bedreigde hij een man met een mes.
Nadat een agent een waarschuwingsschot had gelost, kon de man aangehouden worden. Hij is meegenomen naar het politiebureau.
De mishandelde vrouw is naar het ziekenhuis overgebracht.
Hier staat ingevoegde content uit een social media netwerk dat cookies wil schrijven of uitlezen. U heeft hiervoor geen toestemming gegeven.