Alles zat dit keer mee op de eerste Juttersmarkt: niet te warm, geen storm en genoeg volk

Rommelmarkt in het stadspark.© Foto RedMouse

Marischka de Jager
Den Helder

Eigenlijk zat alles mee, dinsdag tijdens de eerste Juttersmarkt van het seizoen: niet te warm, geen regen of storm - zoals vorig jaar tijdens de eerste editie - en genoeg volk op de been.

Die kon zoals gewoonlijk terecht bij verschillende marktkramen door de hele stad met een keur aan koopwaar. Van tuinplanten tot legpuzzels, van tassen en kleding tot bakken met aardbeien.

(Tekst gaat door onder de foto)

Bloemen op de Juttersmarkt.© Foto RedMouse

Ook de vertrouwde rommelmarkt in het stadspark bracht volop verkopers en kopers op de been. Aan het Breewaterpleintje verzamelde zich vroeg in de middag al publiek voor de vertrouwde live-muziekoptredens die inmiddels ook tot het standaard Juttersmarktprogramma horen. De Juttersmarkten duren het hele zomerseizoen: de laatste is gepland op 6 september.

(Tekst gaat door onder de foto)

Verse aardbeien op de Juttersmarkt© Foto RedMouse

Meer nieuws uit Noordkop

Ombudsteam

Ons Ombudsteam springt in de bres voor de consument.