Gezocht voor tentoonstelling: foto’s en voorwerpen van het station en spoor in Bakkum en Castricum

Het oude station in de jaren zestig.© Foto Oud-Castricum

Van onze verslaggever
Castricum

Historische vereniging Oud-Castricum is op zoek naar materialen en foto’s van het station, spoorwegovergangen of de omgeving van het spoor in Bakkum en Castricum. In september wil de stichting een tentoonstelling houden over het spoor in het dorp.

Oud-Castricum wil het cultureel-historisch erfgoed van Castricum en Bakkum behouden. De stichting bestaat sinds 1967 en heeft zo’n veertig vrijwilligers. Die verrichten onderzoek naar onder meer archeologie en de cultuurhistorie van Castricum en Bakkum. Ook verzorgt de stichting tentoonstellingen in hun gebouw de Duynkant.

In dat gebouw aan de Geversweg 1b kunnen de foto’s en voorwerpen ook worden ingeleverd, iedere maandag- en woensdagavond van 19.30 tot 21.30 of tijdens de open dagen van Oud-Castricum. Mailen kan ook via tentoonstelling@oud-castricum.nl.

Meer nieuws uit IJmond

Meest gelezen