Verlaten bestelbus aangetroffen in sloot N505 bij Hoogkarspel

© GLOCALmedia

1 / 4
Internetredactie
Hoogkarspel

Aan de Drechterlandseweg (N505) is in de nacht van maandag op dinsdag een bestelbus liggend op zijn kant aangetroffen in de sloot.

Rond 03.15 uur reed een vrachtwagenchauffeur over de N505 die wilde afslaan naar de Kerspelweg, toen hij plots in de sloot een bus zag liggen.

De geschrokken vrachtwagenchauffeur belde direct 112. Daarop werden verschillende hulpdiensten, waaronder de brandweer, twee ambulances en het traumateam opgeroepen, omdat onbekend was of er nog mogelijke slachtoffers in de bus zouden zitten.

Onderzoek van de brandweer heeft uitgewezen dat de bestelbus en de omliggende sloot leeg bleken te zijn en de bestuurder na het ongeval is gevlucht.

Een bergingsbedrijf heeft de bestelbus, die als total loss kan worden beschouwd, uit de sloot getakeld en afgesleept.

Meer nieuws uit West-Friesland

Meest gelezen