CDA kan in Oostzaan toch meedoen aan verkiezingen: nieuwe kandidaten gevonden

Het CDA blijft actief in Oostzaan.

Frans van den Berg
Oostzaan

Even zag het er somber uit, maar het CDA heeft toch nieuwe kandidaat raadsleden gevonden om aan de gemeenteraadsverkiezingen in Oostzaan mee te doen.

Lize Boshoven en Mike Brink zijn de redders in nood. Lize (53) is in het dorp bekend van haar werk voor de Huurdersvereniging. Met Mike heeft het CDA meteen ook een jongere (25 jaar) op de lijst staan. „Ik ben heel blij met de nieuwe kandidaten. Het zou toch heel vreselijk zijn geweest wanneer we niet hadden meegedaan aan de gemeenteraadsverkiezingen”, reageert Anja Visser opgelucht.

Het CDA heeft in Oostzaan twee raadszetels. Teun Flens wordt dit jaar tachtig en houdt het dan echt voor gezien. Visser wordt nu de lijsttrekker, maar had nog wel andere kandidaten nodig. Onder andere via Facebook en deze krant deed zij een oproep, omdat ze niet alleen aan de verkiezingen wil meedoen. Overigens heeft het CDA ook nog fractie-assistenten en blijft Flens de fractie met adviezen bijstaan.

Meer nieuws uit Zaanstreek-Waterland

Ombudsteam

Ons Ombudsteam springt in de bres voor de consument.