Wie speelt er tegen wie? De voetbalindelingen zijn bekend

Van onze verslaggever

Alkmaar De KNVB heeft vrijdag de voetbalindelingen van de standaardteams bekend gemaakt. Van de hogere klasses was het al bekend maar nu zijn ook de ploegen in de lagere klasses ingedeeld.

De competitie in Jack’s League, voorheen tweede divisie, gaat zaterdag 21 augustus van start. Ook in de derde divisie wordt dan afgetrapt. De hoofdklasse vangt aan in het weekeinde van 4 en 5 september terwijl vanaf de eerste klasse de competitie begint in het weekeinde van 25 en 26 september.

Zaterdag

Jack’s League (tweede divisie): Noordwijk, HHC, Quick Boys, Spakenburg, Sparta Rotterdam, ASWH, Excelsior M., GVVV, AFC, Rijnsburgse Boys, Katwijk, IJsselmeervogels, TEC, Kozakken Boys, FC Volendam, Koninklijke HFC, Scheveningen, De Treffers.

Derde divisie zaterdag: VVOG, AFC Ajax, HSV Hoek, Staphorst, Sportlust’46, Sparta Nijkerk, FC Lisse, Excelsior’31, Harkemase Boys, Ter Leede, Goes, ACV, Odin’59, Barendrecht, VVSB, DOVO, DVS’33 Ermelo, SteDoCo

Hoofdklasse B: Urk, NSC Nijkerk, ONS Sneek, Eemdijk, Berkum, SC Genemuiden, HZVV, Buitenpost, Swift, SDC Putten, De Dijk, Flevo Boys, DETO, Noordeschut, rkav Volendam, AZSV

Eerste klasse A: Valken ’68, AFC, Argon, BOL, Die Haghe, Forum Sport, Honselersdijk, Monnickendam, Nootdorp, VELO, Voorschoten ’97, WV-HEDW, ZOB, Zwaluwen ’30

Tweede klasse A: AMVJ, Arsenal, FC Almere, DVVA, EDO, FC Aalsmeer, FC Zaandam, HBOK, Jong Holland, Marken, OSV, Waterwijk, Zandvoort

Derde klasse A: ADO’20, Blauw-Wit Beursbengels, Beverwijk, Castricum, DEM, HCSC, HYS, IJmuiden, Koninklijke HFC, Olympia Haarlem, Reiger Boys, Stormvogels, United/Davo, ZCFC

Vierde klasse A: St Adelbert, Alcmaria Victrix, Always Forward, Beemster, De Blokkers, DTS, DZS, De Foresters, Kolping Boys, Meervogels’31, Opperdoes, SVW’27, Schagen United, Wieringermeer.

Vierde klasse B: De Volewijckers, Blauw-Wit (W), Fortuna Wormerveer, Jisp, De Meteoor, OFC, RCZ, SDOB, SV Rood-Wit Zaanstad, Sporting Krommenie, TOB, WSV 1930,

Vierde klasse C: DSK, Haarlem-Kennemerland, Jong Hercules, De Kennemers, SVIJ, Schoten, THB, Terrasvogels, VSV, VVH-Velserbroek, Velsen, FC Velsenoord, Waterloo, Wijk aan Zee, Westzaan, Zaanlandia

Zondag

Derde divisie zondag: Hercules, Hoogland, ADO’20, Hollandia, Quick, Blauw Gee;’38/Jumbo, HSC’21, Groene Ster, EVV, DEM, SV OSS 1920, Westlandia, OFC, Jos/Watergraafsmeer, Unitas, Gemert, UNA

Hoofdklasse A: De Zouaven, HBS, SJC, RKAVV, SDO, VOC, Be Quick 1887 TAC’90, Purmersteijn, TOGB, Hoogeveen, Alcides, Emmen, Alphense Boys, Velsen

Eerste Klasse A: SV Hillegom, AFC ’34, AGB, Assendelft, DSOV, Fortuna Wormerveer, sv Hoofddorp, Kampong, Kolping Boys, Legmeervogels, LSVV, ROAC, SDZ, FC Uitgeest

Tweede klasse A: FC Den Helder, HSV, JVC, KFC, Kennemers, Kleine Sluis, SV Spartanen, SVW’27, Spirit’30, VIOS-W, Vitesse’22, ZAP, sv Enkhuizen

Tweede klasse B: DCG, DWS, FC Jeugd, FC Weesp, Hooglanderveen, IVV, De Meer, Nieuw Utrecht, PVCV, Roda’23, SO Soest, Theole, VVIJ

Derde klasse A: Always Forward, De Blokkers, Con Zelo, DWOW, Grasshoppers, Hauwert 65, Hugo Boys, KGB, Medemblik, SEW, VVS 46, VVW, Westfriezen, Winkel

Derde klasse B: Egmondia, Hercules Zaandam, Hollandia T, KSV, Koedijk, Limmen, Meervogels’31, de Rijp, SVA, Saenden Sporting Krommenie, VV Bergen, Vrone, WSV 30

Derde klasse C: Alliance’22, FC Aalsmeer, Ilpendam, Nieuw West United, Purmerend, RCH, RKDES, Spaarnwoude, Sporting Martinus, Swift, VSV, ZDGOWMS, Zwanenburg

Vierde klasse A: Dirkshorn, Duinrand S, Flevo, Geel Zwart 30, De Koog, Oosterend, Schagen United, Sint Boys, Succes, Texel 94, VZV, Vesdo

Vierde klasse B: Berkhout, DWB, St. George, HSV Sport 1889, Kwiek 78, MOC, RKEDO, Sporting Andijk, Strandvogels, De Valken, Woudia, Zwaagdijk

Vierde klasse C: Alcmaria Victrix, Alkmaarsche Boys, Apollo 68, Beemster, Dynamo, Meteoor, Oosthuizen, Purmerland, SSV, Sporting S, Victoria O. Zeevogels

Vierde klasse D: BSM, DSS, Eendracht’82, Geel Wit’20, HYS, Heemstede, Olympia Haarlem, Onze Gezellen, RCZ, SV Rood-Wit Zaanstad, Westzaan, Zaandijk

Vijfde klasse A: ALC, Callantsoog, DESS, Graftdijk, Kaagvogels, Nieuwe Niedorp, Oudesluis, Petten, WBSV, WMC, Wieringerwaard, Wiron, ZDH, Zeemacht

Meer nieuws uit Sport

Meest gelezen