Lange rij voor de Douglas in Beverwijk voor kerstinkopen: ’Ik bestel wel online’

Een lange rij wachtenden voor de Douglas op de Breestraat.© Foto Heleen Vink

Annemiek Jansen
Beverwijk

Er staat een lange rij voor parfumeriezaak Douglas in de Beverwijk. Inwoners doen nog even gauw kerstinkopen voordat de regering de niet-essentiële winkels op slot doet.

Het is druk op de winkelstraat in Beverwijk. Het lijkt wel zaterdagmiddag, terwijl het toch echt een maandagmiddag is. De aangekondigde lockdown doet Beverwijkers nog even snel naar de winkelstraat gaan.

En al is het druk in de andere winkels, alleen voor de Douglas staat een lange rij. Jong, oud, vrouw man: van alles wat. Mensen die aan komen lopen, roepen bij het zien van de rij: ,,Ik bestel wel online.’’ Er worden foto’s gemaakt van de rij wachtenden.

Taffne

Toch is het niet de enige rij klanten in Beverwijk. Voor wietshop Taffne aan de Kloosterstraat staan de klanten ook buiten te wachten op anderhalve meter afstand van elkaar, voordat ze naar binnen mogen. Ook bij deze mensen wordt de naderende lockdown gevoeld.

En een rij voor Taffne op de Kloosterstraat.© Foto Heleen Vink

Meer nieuws uit IJmond

Meest gelezen