Wie voetbalt er op welk veld komend seizoen?: West-Friese overschrijvingen zondagvoetbal op een rij

Mitch Rekveld (blauw shirt) stapt over van SEW naar LSVV.
© Archieffoto
Hoorn

Het is 15 juni geweest en dus is de overschrijvingstermijn voor het seizoen 2020/2021 gesloten. Ook dit jaar weer gingen er vanuit West-Friesland flink wat verzoeken voor een mutatie richting de KNVB.

Bij de teams die op zondag spelen waren er een paar opvallende transfers. Zo vertrekt topschutter Mitch Rekveld na twee succesvolle seizoenen bij SEW en keert Danny Korporaal na acht jaar weer terug bij zijn oude liefde Sint George. De Duitser Michael Moh Amar streek een paar seizoenen geleden neer bij MOC, ging toen naar KGB en vervolgens SEW. Vorig seizoen kwam hij terug bij MOC en dit jaar gaat hij weer naar KGB. Volgend jaar SEW wellicht?

Hieronder een overzicht van alle mutaties van de West-Friese zondagselecties.

Derde divisie

Hollandia

Trainer: Anand Jagdewsing

Nieuw: Dean Groen (AFC'34), Scott Iredale (Purmersteijn), Boyd Stevens (FC Lisse), Kevin Tromp (geen club), Brian van der Werff (OFC).

Vertrokken: Luke Abelskamp (Purmersteijn), Mick van der Gulik (HSV Sport), Thiemo Koster (HSV), Erwin Mol (Grasshoppers), Jorg Ooievaar (gestopt), Mike Soepboer (gestopt), Mukhtar Suleiman (OFC), Jay Vorselman (Purmersteijn).

Hoofdklasse

De Zouaven

Trainer: Johan Rutz

Nieuw: Youri Akkerman (Westfriezen), Vincent Garms (Oosthuizen), Leon Machielse (Always Forward zat.).

Vertrokken: Bas Meinders (onbekend).

Tweede klasse

Spartanen

Trainer: Jan Berkhout

Nieuw: Jay Jay Beemsterboer (Buitenveldert), Darryl Osborne (DWOW).

Vertrokken: Dave Baas (gestopt), Paul Brink (gestopt), Jeffrey Rijkuiter (gestopt), Dave Severins (Zwaluwen’30), Alen Sitnic (Flevo), Jeffrey Smit (gestopt).

Spirit’30

Trainer: Hans Valk

Nieuw: Tim Stap (geen club).

Vertrokken: Stef Bakker (gestopt), Arjen Boekweit (gestopt), Martijn Boekweit (gestopt), Rob de Boer (gestopt), Joost Koenis (gestopt), Dennis van Oosten (gestopt).

West Frisia

Trainer: Gregory van Sauers

Nieuw: Bob Appelman (KGB), Jan Blom (KGB), Stef Kerkhoff (SEW), Tom Kerkhoff (SEW), Dennis Keppel (KGB), Jens Kesting (KGB), Mitchel Langereis (Dindua), William San Andres (Dindua), Joost Schouw (KGB).

Vertrokken: Floris de Jong (Badhoevedorp), Kevin Feij (KGB), Damian Langereis (Dindua).

Derde klasse

Always Forward

Trainer: Maarten Frankfort

Nieuw: Jesse Ruiter (geen club).

Vertrokken: Remco Bruijns (gestopt), Dave Haverbusch (lager elftal), Jim Haverbusch (gestopt), Colin de Jager (lager elftal), Kenny Koster (gestopt), Anthony Sabajo (Zwaluwen’30), Jeroen Stam (gestopt).

De Blokkers

Trainer: Jamal Yahiaoui

Nieuw: Guus Duijn (geen club), Lars de Jonge (Dindua).

Vertrokken: Noah Bommels (Hollandia), Joki Damasco (HSV Sport), Bart de Groot (gestopt), Samuel Mulder (gestopt), Tom Overtoom (Westfriezen).

Grasshoppers

Trainer: Erik van Geemen

Nieuw: Lars Boon (AGSV), Erwin Mol (Hollandia).

Vertrokken: Nicholas Dempsey (gestopt), Mick Roodhof (gestopt), Jeroen Ursem (gestopt).

Hauwert’65

Trainer: Ricardo Appelman

Nieuw: Jente Doodeman (VZV), Justin Goudsmith (Westfriezen).

Vertrokken: Leon Wit (ALC).

KGB

Trainer: Piet Wiersma

Nieuw: Elia Cordio (De Valken), Kevin Feij (West Frisia), Damy van Gijzen (West Frisia), Arnaud Graansma (Dindua), Michael Moh Amar (MOC), Daan Penning (De Blokkers zon.).

Vertrokken: Bob Appelman (West Frisia), Lorenzo van de Beek (SEW), Jan Blom (West Frisia), Niels Compas (Zwaluwen'30), Yusuf Durmaz (De Blokkers zon.), Nick Edelenbosch (gestopt), Dennis Keppel (West Frisia), Jens Kesting (West Frisia).

FC Medemblik

Trainer: Stephan Kaaij

Nieuw: Fabian van de Haterd (HSV Sport), Jeremy Kleine (Spirit'30), Daan Woudenberg (Strandvogels).

Vertrokken: Joey Barendse (Antibarbari), Patrick Barendse (Antibarbari), Jeremy van Loon (gestopt), Martijn Loos (lager elftal), Mike Roozendaal (DVVA).

SEW

Trainer: Jeroen Slaager

Nieuw: Lorenzo van de Beek (KGB), Joost de Haan (lager elftal), Roy Wenker (geen club).

Vertrokken: Freddy Appelman (gestopt), Martijn Doodeman (Spartanen), Stef Kerkhoff (West Frisia), Tom Kerkhoff (West Frisia), Mitch Rekveld (LSVV).

VVS’46

Trainer: Larbi Loukou

Nieuw: Gijs Beerepoot (lager elftal), Daan Blanken (lager elftal), Bram Groenland (lager elftal), Dennis Vlaar (lager elftal), Sander Wijdh (Schagen United), Jeroen Wit (Hauwert'65).

Vertrokken: Gerswin Casser (gestopt), Stan Groot (gestopt).

VVW

Trainer: Yotti Papamelodias

Nieuw: Geen.

Vertrokken: Geen.

Westfriezen

Trainer: Patrick Huisman

Nieuw: Oscar van Beek (Always Forward zon.), Jim Broers (Woudia), Tom Overtoom (De Blokkers zon.).

Vertrokken: Youri Akkerman (De Zouaven), Danillo Apreda (gestopt), Bart Jan de Graaf (gestopt), Joost Meester (gestopt), Dave Schotten (gestopt), Michael Schotten (gestopt), Joel Schuurman (gestopt), Jip Thijs (gestopt).

Vierde klasse

Apollo’68

Trainer: Mark Pauli

Nieuw: Tino Konijn (geen club), Mitchel Regts (sv Beemster), Kiliam Vet (geen club).

Vertrokken: Hilco de Boer (gestopt), Paul van der Werf (Alcmaria Victrix).

Berkhout

Trainer: Rajesh Bishesar

Nieuw: M. Toebak (Kaagvogels).

Vertrokken: R. van Maanen (gestopt), J. Piet (sv Beemster), B. Ruiter (Hauwert'65), B. Veerbeek (sv Beemster).

DWB

Trainer: Rutger de Vreeze

Nieuw: Ölgün Anil (Zaanlandia), Berry Ramkema (Hollandia), Charlie Windhorst (DVVA).

Vertrokken: Alex Bankras (gestopt), Stan Bankras (gestopt), Mike op den Kelder (gestopt), Jelmer Kok (gestopt), Martijn Kuijpers (gestopt), Nick Langedijk (gestopt).

HSV Sport

Trainer: Armand Hoffman

Nieuw: Robert Boersma (DESS), Yannick Creebsburg (Always Forward zon.), Joky Damasco (De Blokkers zon.), Nick Kreeft (onbekend), Haidriksom Leito (lager elftal), Samir Maouid (Hellas Sport), Bob Ooievaar (Hollandia).

Vertrokken: Luke van Amstel (Zwaluwen’30), Romano Bons (lager elftal), Nick Bruinsma (gestopt).

Kwiek’78

Trainer: Geert Rol

Nieuw: Geen.

Vertrokken: Geen.

RKEDO

Trainer: Frank Knijn

Nieuw: Jasper Koppes (lager elftal).

Vertrokken: Danny Korporaal (St. George), Bas Pronk (gestopt), Gerken Schaap (lager elftal).

SC Dynamo

Trainer: Marco Boots

Nieuw: Leandro Fa (geen club), Moreno Fa (geen club).

Vertrokken: Ralf Oldenburg (gestopt), Koen Witte (gestopt).

Sporting Andijk

Trainer: Bas Ruiter

Nieuw: Richard de Boer (Dindua).

Vertrokken: Barry Sijm (gestopt).

St. George

Trainer: Gosse Bosma

Nieuw: Danny Korporaal (RKEDO).

Vertrokken: Fred de Vries (gestopt), Roy Wit (gestopt).

Strandvogels

Trainer: Patrick de Vries

Nieuw: Pim Duvolais (geen club).

Vertrokken: Hessel Waardenburg (Sporting Andijk), Daan Woudenberg (FC Medemblik).

De Valken

Trainer: René Bierdrager

Nieuw: Dejan Vlajic (ASV'55).

Vertrokken: Risk Raven (gestopt), Edwin Visser (gestopt), Christian Wognum (gestopt).

Victoria O

Trainer: Kees Koeman

Nieuw: JayJay Koning (lager elftal).

Vertrokken: Frank Bakker (gestopt), Tim van den Berg (lager elftal), Sem van Diepen (lager elftal), Pierre Mooij (lager elftal), Aron Munster (lager elftal), Danny Potveer (lager elftal), Tino Rood (gestopt), Lennart Volbeda (De Meteoor).

Woudia

Trainer: Frans Nijhuis

Nieuw: Bas Ruiter (Berkhout).

Vertrokken: Jim Broers (Westfriezen), Dennis Doodeman (MOC).

Vijfde klasse

AGSV

Trainer: Frits Bosch

Nieuw: Geen.

Vertrokken: Lars Boon (Grasshoppers), Jelle Groot (DWB), Jasper Ligthart (Grasshoppers).

ALC

Trainer: Kees Broers

Nieuw: Brian Severins (DVVA), Leon Wit (Hauwert’65).

Vertrokken: Frank Blaauwbroek (MOC).

DESS

Trainer: René Kool

Nieuw: Devon Diephuis (Westfriezen), Kyle Diephuis (Hollandia), Stijn op den Kelder (MOC), Mike Meijer (HSV Sport), Zidane Nolten (geen club), Max van der Struis (DWOW), Marwan Voet (Hollandia).

Vertrokken: Geen.

MOC

Trainer: Arno Hulspas

Nieuw: Frank Blaauwbroek (ALC), Dennis Doodeman (Woudia).

Vertrokken: Michael Moh Amar (KGB).

Zwaagdijk

Trainer: Harry Sierkstra

Nieuw: Lars Buijsman (lager elftal), Jurre Tilet (De Blokkers zon.).

Vertrokken: Geen.

Meer nieuws uit Sport West-Friesland

Meest gelezen