Schietpartij in woonwijk Alkmaar, politie doet onderzoek

© DNP.NU

1 / 4
Internetredactie
Alkmaar

De politie is zaterdagmiddag een onderzoek gestart op de Amellandstraat in Alkmaar. Daar heeft er een schietpartij plaatsgevonden.

Zaterdagmiddag werd bij de politie gemeld dat er op een man was geschoten in de Amelandstraat. Twee mannen zouden ruzie hebben met elkaar en een van hen had hierbij geschoten op de ander.

Toen de politie kwam, vertelde getuigen dat zowel de schutter als de man op wie zou zijn geschoten, waren weggevlucht.

De politie is op zoek gegaan naar zowel het slachtoffer als de schutter en vond het slachtoffer, een 33-jarige Alkmaarder, in de Lotharingenstraat. Hij bleek lichte verwondingen te hebben. Deze verwondingen waren niet ontstaan door een vuurwapen. Maar nader onderzoek wees uit dat er wel op de Alkmaarder was geschoten.

Een 32-jarige verdachte is zondagmiddag ingesloten en de recherche zet het onderzoek voort.

Hier staat ingevoegde content uit een social media netwerk dat cookies wil schrijven of uitlezen. U heeft hiervoor geen toestemming gegeven.

Meer nieuws uit Alkmaar

Ombudsteam

Ons Ombudsteam springt in de bres voor de consument.