Eerste inwoner van Texel overleden door coronavirus
Een inwoner van Texel is overleden aan het coronavirus, zo is woensdag bekend geworden. Het is het eerste dodelijke coronaslachtoffer op het eiland.
De overleden persoon was nog niet meegeteld bij de vier Texelaars van wie eerder werd gemeld dat zij positief getest zijn op het virus.
Het is niet bekend wanneer de patiënt precies is overleden. Ook over de leeftijd en eventuele eerdere gezondheidsklachten is niets bekend gemaakt.
Burgemeester Michiel Uitdehaag ontving het bericht woensdag. ,,Het virus trekt de wereld over en het was dan ook onvermijdelijk dat het naar Texel zou komen. Mijn hoop dat alle getroffen Texelaars zouden genezen, is helaas niet uitgekomen. Het komt hard aan dat de eerste Texelaar nu aan het virus is overleden. Ik wil mijn medeleven betuigen aan de familie en nabestaanden”, aldus Uitdehaag.
Lees ook: Tweede coronageval op Texel bevestigd
Lees ook: Toch een coronabesmetting op Texel: man op intensive care, gezin in quarantaine
Meer over corona in deze regio:
Volg hier het liveblog over corona.
We houden een interactieve kaart bij met coronabesmettingen.