Indelingen amateurvoetbal 2019/2020: Medemblik niet bij West-Friese clubs in de vierde klasse

Indelingen amateurvoetbal 2019/2020: Medemblik niet bij West-Friese clubs in de vierde klasse
FC Medmeblik speelde vorig seizoen nog tegen DWB. Nu is het de enige West-Friese ploeg in de 4e klasse A
© Foto Theo Groot
Hoorn

De voetballers van FC Medemblik zullen geen West-Friese derby’s spelen. De ploeg uit de Radboudveste is door de KNVB voor het seizoen 2019/2020 ingedeeld in de 4e klasse A bij clubs uit de Noordkop. De meeste West-Friese vierdeklassers treffen elkaar in de 4e klasse C. Apollo’68, Dynamo en Victoria O zitten in 4B.

De KNVB heeft de indelingen van het amateurvoetbal in district West 1 voor seizoen 2019/2020 maandag bekend gemaakt.

Voor de West-Friese ploegen ziet deze er als volgt uit:

Zaterdag

1A: AFC, Argon, De Bilt, BOL, Breukelen, Huizen, Monnickendam, Roda'46, Scherpenzeel, Woudenberg, WVHEDW, ZOB, Zuidvogels, Zwaluwen'30.

4A: AFC'34, Alcmaria Victrix, Always Forward, Dindua, DTS, Foresters, Opperdoes, Schagen United, SDOB, Sint Adelbert, Sporting Krommenie, SVW'27, Wherevogels, Wieringermeer.

Zondag

1A: AFC'34, AGB, DSOV, Fortuna Wormerveer, Hoofddorp, Kolping Boys, Legmeervogels, LSVV, De Meern, Papendorp, SDZ, FC Uitgeest, Zaanlandia, Zouaven.

2A: Assendelft, FC Den Helder, HSV, IVV, KFC, Kleine Sluis, Schoten, Spartanen, Spirit, SVW'27, Vios W, Vitesse'22, West Frisia, ZAP.

3A: Blokkers, DWOW, Grasshoppers, Hauwert'65, Hollandia T, Hugo Boys, JVC, KGB, KSV, SEW, VVS'46, VVW, Westfriezen, Winkel.

4A: Callantsoog, Con Zelo, Dirkshorn, Flevo, Geel Zwart'30, De Koog, FC Medemblik, Oosterend, Schagen United, Sint Boys, Succes, Texel'94, VZV

4B: Alcmaria Victrix, Alkmaarsche Boys, Apollo'68, Dynamo, Graftdijk, De Meteoor, Purmerland, Sporting S, SSV, Victoria O, Wherevogels, Zeevogels.

4C: Always Forward, Berkhout, DWB, HSV Sport, Kwiek'78, Oosthuizen, RKEDO, Sint George, Sporting Andijk, Strandvogels, Valken, Woudia.

5A: AGSV, Duinrand S, Kaagvogels, Nieuwe Niedorp, Oudesluis, Petten, Vesdo, Wieringerwaard, Wiron, ZDH, Zeemacht

5B: ALC, DESS, DIO, DRC, HYS, MOC, Olympia Haarlem, SVIJ, WBSV, WMC, Zwaagdijk.

Vrouwen

1C (zon): Berghuizen, Blokkers, Buitenveldert 2, DVC'26, Rigtersbleek, RKDEO, SDO, SEP, Tukkers, Velsen, Victoria Boys, Winkel.

2E (zon): Alliance'22, Buitenveldert 3, DWOW, Floreant, Hillegom, Hoogland, JVC, Kennemers, KFC, Limmen, FC Medemblik, Overbos, Volendam, WSV'30

Meer nieuws uit Sport West-Friesland

Keuze van de redactie

Lees hier de digitale editie



Volg ons