Premium

Overschrijvingen regionale zaterdagclubs in Gooi

Overschrijvingen regionale zaterdagclubs in Gooi
Gerrit Snijders (SDO), één van de vele nieuwelingen bij FC Hilversum.
© Archieffoto
Hilversum

Bij eersteklasser Huizen vallen de nodige in- en uitkomende transfers te noteren. Competitiegenoot Zuidvogels doet het relatief rustig aan, maar is er in de breedte wel sterker op geworden. Bij FC Hilversum was het een drukte van belang de afgelopen periode. Opvallend is ook hoe goed Olympia ’25 en ASV ’65 qua mutaties uit de overschrijvingsperiode zijn gekomen. Op zaterdag ook twee ’nieuwe gezichten’: NVC en Wasmeer voegen zich bij de steeds uitgebreidere lijst van clubs die het zondagvoetbal vaarwel zeggen. Daar tegenover staat dat vierdeklasser BVV ’31 de stekker uit het eerste elftal heeft getrokken voor komend seizoen.

Eerste klasse

Huizen

Nieuw: Jaime Hensen, Dani Schmitz (beiden SO Soest), Servanio Martina (NVC), Thijs Laan (Almere City), Tim Krux (De Posthoorn), Mike van 't Land (DHSC), Tim Boterenbrood (IJsselmeervogels), Rob Knul (SDC Putten), Sergae Kogeldans (FC Aalsmeer).

Vertrokken: Renee Troost (NSC), Aron Klaassen (SDO), Bob Brilleman, Youri van Kommer (beiden Zuidvogels), Murat Önal (AFC-za), Risheet Lal (De Dijk), Zakaria el Biyar (SDVB), Jordey Buitenhuis (Hercules), Wouter Bonke (FC Perkouw), Danny Benning, Wouter Vente, Thomas Müller (allen gestopt).

Zuidvogels

Nieuw: Michael van den Berg (trainer, SDC Putten), Roy van Wagtendonk (Altius), Youri van Kommer, Hidde Hoelscher, Bob Brilleman (allen Huizen), Muhammed Dinc (Sparta Nijkerk), Donny van de Pol (Swift), Furkan Cetin (LRC Leerdam), Martin Campbell (FC Aalsmeer).

Vertrokken: Juan Fernandes Coto (trainer, Fortuna Womerveer), Wijnand Kos (lagere senioren), Danny Roozendaal (gestopt), Jasper Schaap (AH ’78).

Tweede klasse

BFC

Nieuw: Kwadjo Boateng (trainer, AZ-jeugd), Rio Uhlenbeek, Celso Uhlenbeek (beiden Ajax-am.), Tjerk Posthuma (AFC-za), Tico Thomas (Olympia ’25), Kristian Windahl (AFC IJburg).

Vertrokken: Karel Knaap (trainer, geen club), Jeroen Harsevoort (Hilversum).

Loosdrecht

Nieuw: Mike de Ruiter, Pepijn Pappot, Jesse van ’t Land (allen SDO), Julius van der Linden (PVC), Charley Vrakking (Victoria), Gilliam Hund (NVC), Luuk van Huisstede (Nederhorst), Malak Jacob (Legmeervogels), Amin Said (SCH), Samir Didouch (Altius), Maarten Nikkessen (James Madison University, Amerika), Todd Acquah (Argon).

Vertrokken: Jannis Karafillakis (SDC Putten), Anthony Albert (JOS/Watergraafsmeer), Tom Frinsel (DVVA), Jelmer Baas (Veensche Boys), Mervelinio Olijfveld (WV-HEDW), Terence Manschot (Sportlust ’46), Lars van de Brink, Wesley Alberts (beiden OSO), Laurens Tallart Fabre (Olympia ’25).

Victoria

Nieuw: Robert Roest (trainer, Almkerk), Beau Schaepman, Jordy Arp, Roy van den Brink (allen Altius), Bryan Jansen (Olympia ’25).

Vertrokken: Stijn van ’t Hooft (trainer, geen club), Roman Rahmani (WNC), Mohamed Alsheikh Balal (’t Gooi), Charley Vrakking (Loosdrecht), Wesley Roof (OSO), Okacha Bankodad, Marouan Halouchi (beiden Olympia'25), Darnell Spann (Montfoort), Giovanni Santangelo (FC Aalsmeer), Saïd Mouslih, Kenneth Dames (beiden gestopt).

Derde klasse

AH ’78

Nieuw: Jasper Schaap, Wijnand Kos (beiden Zuidvogels), Batuhan Ciyhan, Gino van Veenendaal, Benny Honing (allen Huizen), Michael van Amstel, Ruben Allis, Tim van der Laan (allen BVV ’31).

Vertrokken: Ferhat Öztürk (Olympia ’25), Joffrey de Beer (FC Hilversum), Khalid Hammouti (BZC ’13), Gerbert Gooijer, Abdellah Mounir (beiden Huizen), Koen Roozeboom (Zuidvogels), Robin Saarberg, Jacob Heinen, Duco van Erkel, Maarten Schrama (allen gestopt).

Altius

Nieuw: Marco Gras (trainer, geen club), Abel Bijlsma (Swift), Scott de Vos, Nick Tukker (beiden ’t Gooi), Tycho Tacoma, Drazic Sackers, Julian Krommenhoek (allen Loosdrecht, overige senioren), Denis Owusu, Twan Verweij (beiden gestopt).

Vertrokken: Herman Wallenburg (trainer, Delta Sports ’95), Beau Schaepman, Jordy Arp, Roy van den Brink (allen Victoria), Jasper van den Heuvel, Nourdin Bourazma (beiden FC Hilversum), Nick Tukker (’t Gooi), Roy van Wagtendonk (Zuidvogels), Bilal El Morabet, Alper Celmez (beiden Olympia ’25), Samir Didouch (Loosdrecht), Dominique Hassink, Enes Unlu (beiden gestopt).

Baarn

Nieuw: -

Vertrokken: Jeroen Gravenkamp (Odysseus).

’t Gooi:

Nieuw: Ed Otten (trainer, geen club), Mo Alsheikh Balal (Victoria), Fatih Yildirim (FC Hilversum), Guilherme Pereira (SDO), Bas van Beek (VV Zeeburgia), Cihan Dinc (Sporting ’70), Farid Butera (SDO).

Vertrokken: Said Akchich (trainer, wordt speler), Nick Tukker, Scott de Vos (beiden Altius), Aimane Bazzahi (BZC’13), Mohammad Ahmadi (VV Dubbeldam), Alex Tanase (’t Gooi).

Hees

Nieuw: Hessel de Goeij, Dion Looysen (beiden SO Soest), Bryan Phielix, Djessi Phielix, Calle Groot (allen Zeist), Stan van Asch, Chris van den Berg, Maarten Jan Belt (allen geen club), Delshad Sharif (APWC).

Vertrokken: Timo Timmer (gestopt), Steph van Hoffe (TOV), Matthijs Schmidt (Eemboys), Roan de Beer (VVZ ’49), Ali Coban (SO Soest).

FC Hilversum

Nieuw: Ferry Marks (trainer, Achterveld), Elroy Pappot, Gerrit Snijders, Ousamma El Hannasie, Joel van den Heuvel (allen SDO), Jasper van den Heuvel, Nourdin Bourazma (beiden Altius), Joffrey de Beer (AH ’78), Rick van der Velden (DHSC), Bradley Muis (Huizen, jeugd), Ilias El Mazouji (Olympia ’25), Jeroen Harsevoort (BFC).

Vertrokken: Karel Bonsink (trainer, gestopt), Tony Bonsink, Jerraynell van der Pol, Samet Sukus, Rosco Cyrus (allen Elinkwijk zat.), Tonnie Cusell (Ajax veteranen), Michael The (FZO), Giordano van der Pol (Geinoord), Fatih Yildirim (’t Gooi), Kwame Ballo (Benschop), Faizel MacDonald (Buitenboys), Romario Sabajo (DWS).

Laren ’99

Nieuw: Fred Roest (trainer, OSM ’75), Arjen Horst (BVV ’31), Melvin Hartman (Eemnes).

Vertrokken: Roberto Tessaro (trainer, geen club), Gijs Vermijs (BVV ’31, lagere senioren), Mark Hop (gestopt).

Olympia ’25

Nieuw: Eric Horssius, Marouan Halouchi, Okacha Bankodad (allen Victoria), Bilal El Morabet, Alper Celmez (beiden Altius), Laurens Tallart Fabre, Koen de Beier (beiden Loosdrecht), Ferhat Öztürk (AH ’78), Youssef Khaloufi (BZC ’13), Mink Schneider (De Vecht), Ilias Largo, Imad Boundati, Iskander Guedri, Jimme van den Berg, Berend Stam (allen geen club).

Vertrokken: Bryan Jansen (Victoria), Ilias El Mazouji (FC Hilversum), Badr Rharssisse (KVVA), Mo Moamedi, Burak Dudukcu, Bas Ham, Ahmed Mokhtari (allen gestopt), Tico Thomas (BFC), Thijs Aarden (Loosdrecht), Bilal El Aoumi (OSO, lagere senioren).

TOV

Nieuw: Steph van Hoffe (Hees), Niek van Diermen (IJsselmeervogels, B-selectie).

Vertrokken: Sander Lambrechts, Rutger van der Molen, Erik Kool (allen lagere senioren).

VVZ ’49

Nieuw: Rodney van Klooster (FC Delta Sports ’95), Danny Meerding (SEC), Christos Karakostas, Anastasios Teperikios (beiden TuS Koblenz), Kazim Cakir (Allen Weerbaar).

Vertrokken: Luuk Ouderdorp, Björn Frölich (beiden gestopt), Ruben de Goede, Jelle Bade (beiden lagere senioren).

Vierde klasse

ASV ’65

Nieuw: Sergio Claver, Marouane El Hamdaoui, Jesse Molly (allen SDW), Benjamin Tol, Laurens van der Greft (beiden Real Sranang), Prince Decker (SV Hoofddorp), Mitchell Engel van Overbosch, Stefan van Grieken van Zeewolde, Giovanni Leunura (allen Altius), Kadir Gunes (Wasmeer), Bilal Kurt (Woerden), Anthony Mando (Buitenveldert), Denzel Veen (De Meteoor), Bernio Dap (Sp. Almere).

Vertrokken: Rowan Kloosterman (’s-Graveland).

BZC ’13

Nieuw: Oscar de Wit (trainer, geen club), Joost van Leeuwen (SV De Meer), Mark den Blanken, Jiven van Schooneveld (beiden Olympia ’25), Aimane Bazzahi (’t Gooi), Barry van Raaij (BVV ’31), Alison Fereira (Wasmeer), Khalid El Hammouti (AH ’78).

Vertrokken: Henk Puijk (trainer, geen club), Karim Didouch (gestopt).

Eemboys

Nieuw: Matthijs Smidt (Hees), Jeroen van Veen (Amsvorde), Jesse van Melle (Nieuwland).

Vertrokken: Ethan van de Klok, Martin Kesteloo (beiden HVC), Nick Stroombergen (TOV).

Eemnes

Nieuw: -

Vertrokken: Melvin Hartman (Laren ’99), Daniel Kies (Zuidvogels), Sven Peter Kooij, Julien Majoor (beiden gestopt).

NVC

Nieuw: Frank Spermon (trainer, De Vecht).

Vertrokken: Joeri van Gelder (trainer, onbekend)

OSO

Nieuw: Veron Hulk (trainer, geen club), Wesley Jay Roof (Victoria), Lars van de Brink, Wesley Alberts (beiden Loosdrecht), Alex Tanase (’t Gooi), Frank Vlietstra (Waterwijk).

Vertrokken: Ronald van der Sluis (trainer, geen club).

SEC

Nieuw: Rodney Bakker, Danny van Oostrom (beiden Hees), Rick Abbel (Eemboys), Tim Slingerland (SO Soest).

Vertrokken: Danny Meerding (VVZ ’49), Jari de Graaf, Hassan Lamrid, Eddy Willemsen, William Berendsen, Jordi Meerding, Edgar Sosarov en Tony Offringa (allen gestopt).

SVM

Nieuw: -

Vertrokken: Kevin Timman (gestopt).

De Vecht

Nieuw: Ilja van der Horst (trainer, geen club).

Vertrokken: Frank Spermon (trainer, NVC).

Wasmeer

Nieuw: Martijn Donker (trainer, Wasmeer JO-19), Edwin Verdam, Luke van Deventer, Marco Leurs, Mats de Jong, Mitchel van Wees, Sander Leurs, Tico Mulder, Daan Hassink, Dennis Holthuis, Jordi van Dalen, Yannick Kos.

Vertrokken: Richard Tit (trainer, geen club), Martijn Brundel, Robin Brundel (beiden gestopt).

FC Weesp

Nieuw: Thijs Visser (FC Weesp-zo).

Vertrokken: -

Meer nieuws uit Sport Gooi

Meest gelezen