A8 hele nacht dicht in verband met spoedreparatie bij Zaandijk
De A8 tussen knooppunt Zaandam en de brug over de Zaan is donderdagavond dicht door een wegverzakking bij Zaandijk. Met de reparatie is inmiddels begonnen. Dit gaat nog de hele nacht duren.
De wegverzakking werd donderdagmiddag veroorzaakt door een spoelgat. Sindsdien is de linkerrijstrook van de A8 tussen het knooppunt en de brug over de Zaan dicht.
’Operatie Spoelgat’ is om 21.00 uur gestart, laat Rijkswaterstaat weten op Twitter. Vanaf dat moment is de hele rijbaan afgesloten. Het verkeer komend vanaf knooppunt Zaandam kan keren bij afrit Zaanstad (A7).
Tussen knooppunt Coenplein en de brug over de Zaan stond tijdens de spits een file van vijf kilometer. De vertraging voor het verkeer vanuit Amsterdam bedroeg op het hoogtepunt circa vijftien minuten.
Foto’s Mizzle Media
Hier staat ingevoegde content uit een social media netwerk dat cookies wil schrijven of uitlezen. U heeft hiervoor geen toestemming gegeven.
Hier staat ingevoegde content uit een social media netwerk dat cookies wil schrijven of uitlezen. U heeft hiervoor geen toestemming gegeven.