Bewegende armen voor replica stoomgemaal Cruquius in Madurodam [video]

© Foto Michel van Bergen

Den Haag

In schaal 1 op 2 wordt hij nagebouwd in Madurodam: stoomgemaal De Cruquius. Donderdag werden de kenmerkende balansarmen geplaatst. Ze kunnen straks echt bewegen, als onderdeel van de nieuwste indoorattratie Waterwolf.

Een mijlpaal, noemt Madurodam het inhijsen van de zes balansarmen. Het hoogste punt van de attractie is bereikt.

Lees hier meer: De Cruquius naar Madurodam

Waterwolf vertelt straks ’een van de indrukwekkendste verhalen’ van de Nederlandse overwinning op het water, namelijk het droogmaken van het Haarlemmermeer. Dat gebeurde indertijd met de grootste stoommachine van de wereld.

Er zijn al veel enthousiaste reacties uit Haarlemmermeer op de nieuwe attractie, vertelt een woordvoerder van Madurodam. De Waterwolf wordt de vijfde publieksattractie van het themapark in Den Haag.

Realistatie kost anderhalf miljoen euro. ,,Dit is ons meest ambitieuze plan ooit en ook de grootste investering.’’

Hier staat ingevoegde content uit een social media netwerk dat cookies wil schrijven of uitlezen. U heeft hiervoor geen toestemming gegeven.

Foto en video Michel van Bergen

Meer nieuws uit Haarlem

Meest gelezen