Fietser uit Schagen in ziekenhuis, politie zoekt getuigen

Marten Visser
Schagen

Een 73-jarige man uit Schagen is gewond geraakt toen hij op de kruising van de Spreeuwenlaan met de Menisweg in botsing kam met een andere fietser. De man ligt nog in het ziekenhuis, meldt de politie.

Die zoekt nog naar de tweede fietser die betrokken was bij het ongeval, dat dinsdagmorgen gebeurde rond half twaalf. Ook mensen die het hebben zien gebeuren wordt gevraagd zich te melden.

Beide fietsers reden vanaf het centrum richting het zwembad, waarbij de 73-jarige fietser op de kruising linksaf sloeg en daarbij in aanraking kwam met de andere fietser. Die stopte en verklaarde dat hij ’s middags langs zou gaan bij de woning van de man die bij de botsing gewond raakte. Die ligt echter nog in het ziekenhuis.

Omdat er tussen beide fietsers nog geen gegevens zijn uitgewisseld wil de politie graag in contact komen met de betrokken fietser en getuigen. Die kunnen zich melden via 0900-8844.

Meer nieuws uit NHD

Ombudsteam

Ons Ombudsteam springt in de bres voor de consument.