Beste Zaanse Zakenvrouw begint te lopen
Esther Raats, zakenvrouw van het jaar in 2006, presenteert de verkiezing. Archieffoto Henk Bouwman
De verkiezing Beste Zaanse Zakenvrouw van het jaar begint te lopen. Er zijn inmiddels veertien kandidaten aangemeld voor Beste Zaanse Zakenvrouw zonder personeel en 21 kandidaten voor BZZ met medewerkers. De verwachting is dat deze aantallen flink gaan oplopen.
De bijeenkomst is in het Sade Center aan Mahoniehout op 21 maart 2012. De ’verkiezingsdag’ wordt gepresenteerd door Esther Raats, zakenvrouw van 2006. Doel van de verkiezing is het vrouwelijk ondernemerschap in de Zaanstreek op de kaart te zetten en succesvolle zakenvrouwen te ondersteunen bij hun werk.
De spelregel is dat iedere vrouw met een bedrijf in het zogeheten 075-gebied door anderen of door zichzelf aangemeld kan worden voor de wedstrijd via www.bruisendezaken.nl. Dat kan tot 5 februari. Op deze site staat ook te lezen aan welke eisen de aanmelding moet voldoen. In Sade Center zijn die dag workshops, een informatiemarkt, muziek en theater.