Hulpdiensten rukken massaal uit voor auto te water N241 bij Wognum
© DNP.NU/Ramon Vegelien
Een 27-jarige automobilist uit Wognum is vrijdag op zaterdag nacht te water geraakt op de N241 bij Wognum. Het ongeluk gebeurde rond 01.30 uur.
Het ongeluk dwong de hulpdiensten om in grote getale uit te rukken. Het voertuig lag op zijn kop in het water, waardoor het niet duidelijk was hoeveel mensen er in de auto zaten. Nadat de brandweer het voertuig uit het water had gehaald zocht een duikploeg naar slachtoffers in het water. Uiteindelijk kon de bestuurder van de auto ter plaatse behandeld worden. Hij had slechts een paar schrammen. Het slachtoffer week uit voor een haas, waarna hij de macht over het stuur verloor.
Voor het ongeluk werd aanvankelijk ook een traumahelikopter uit Rotterdam opgeroepen. Ter hoogte van Purmerend werd deze afgemeld. Door het ongeval was de N241 geruime tijd afgesloten voor verkeer.
Foto's: DNP.NU/Ramon Vegelien