Beveiliger mishandeld tijdens Electronic Picnic
In het Leeghwaterpark in Purmerend is zaterdagavond rond 23:00 uur een 47-jarige man mishandeld door een groepje onbekenden. Het slachtoffer was als beveiliger werkzaam tijdens Electronic Picnic
De man was juist op een melding afgekomen dat er bij de toiletten op het evenemententerrein een meisje zou zijn geslagen. Toen de beveiliger en zijn collega’s aankwamen, zagen zij drie personen wegrennen. Vervolgens wilden zij de vluchtende personen tegen gehouden. Zij verzetten zich echter hevig en sloegen en schopten daarbij een van de beveiligers tegen het hoofd.
Eén van de verdachten, een 26-jarige Purmerender, is aangehouden en meegenomen voor verhoor. Naar de overige twee verdachten is de politie nog op zoek. Van de jonge vrouw die zou zijn geslagen, is geen identiteit bekend. De politie wil daarom graag in contact komen met het slachtoffer.