Auto botst tegen boom in Zaandam: twee gewonden
Auto botst tegen boom in Zaandam: twee gewonden. Foto DNP.NU/Jelle Brandsma
Dinsdagavond omstreeks elf uur zijn er twee gewonden gevallen nadat een auto in Zaandam uit de bocht vloog en tegen een boom reed.
Het voertuig kwam vanaf De Watering richting het Prins Bernhardplein. Ter hoogte van De Weer raakte de bestuurder de macht over het stuur kwijt waarna ze tegen de boom tot stilstand kwamen.
Beide mannelijke inzittenden hadden last van nek- en/of rugklachten. De brandweer heeft onderdelen van de auto geknipt om de slachtoffers uit hun voertuig te halen.
De auto kan als total loss worden beschouwd. Wat de precieze toestand van de slachtoffers is, blijft vooralsnog onbekend.
De politie heeft uitgebreid sporenonderzoek verricht. Hiervoor is de kruising De Weer/Koningin Julianaweg enkele uren afgesloten geweest.