Automobiliste in gezicht geslagen bij stoplicht

Leander Mascini
Alkmaar

Een 32-jarige vrouw uit Alkmaar is donderdagmiddag tussen 11.30 en 12.15 uur in haar gezicht geslagen bij de kruising Huiswaarderweg/Nollenweg in Alkmaar. Even daarvoor had ze een verkeersruzie met een andere automobiliste in een grijze Volkswagen Polo.

De eerste ruzie - niet bekend waar deze over ging - vond plaats op de Huiswaarderweg. Beide automobilisten waren doorgereden, maar bij de kruising ging het dus opnieuw mis.

Het slachtoffer had haar raampje open en werd plotseling in haar gezicht geslagen door de bestuurster. Vervolgens vervolgde de verdachte vrouw haar weg op de Huiswaarderweg richting Schagerweg.

Het slachtoffer heeft de volgende lettercombinatie van de personenauto onthouden -JZDV (mogelijk andere volgorde). Getuigen worden verzocht contact op te nemen met de politie.

Meer nieuws uit Alkmaar

Ombudsteam

Ons Ombudsteam springt in de bres voor de consument.