Auto komt achterstevoren op N242 tot stilstand na corrigeeractie

© Foto: DNP.NU

© Foto: DNP.NU

© Foto: DNP.NU

1 / 3
Monique Bankras
Alkmaar

Een 20-jarige vrouw uit Edam raakte woensdagmiddag gewond op de N242 in Alkmaar. Ze reed richting de A9 toen ze ter hoogte van de afrit naar het AZ-stadion met haar linkerwielen in de berm terechtkwam.

De vrouw probeerde te corrigeren, maar schoot daardoor over alle drie de rijbanen. Ze klapte hard tegen de vangrail en kwam met haar auto achterstevoren op de middelste rijbaan tot stilstand.

Het overige verkeer op de N242 wist de auto te ontwijken. De vrouw is met de ambulance naar het ziekenhuis gebracht. Ze is inmiddels uit het ziekenhuis ontslagen.

Update: Vermoedelijk is de bestuurder van een lichtgekleurde BMW de oorzaak dat de vrouw in de berm raakte. Ze reed op de linkerrijstrook, toen de bestuurder van de BMW haar rechts inhaalde. Bij het terugsturen naar links werd de vrouw afgesneden. Zij moest daardoor uitwijken. De bestuurder reed door. Zijn identiteit is niet bekend.

De politie zoekt getuigen.

Meer nieuws uit Alkmaar

Ombudsteam

Ons Ombudsteam springt in de bres voor de consument.