Ware hoosbui aan lintjes in West-Friesland

Gerard van Engelen
hoorn

Boven West-Friesland is opnieuw een lintjesregen losgebarsten.

Maar liefst 57 mensen zijn vandaag vanwege hun maatschappelijke verdiensten koninklijk onderscheiden. Voor zover bekend een record in deze regio.

Onder de gedecoreerden waren vier ridders.

De anderen mogen zich vanaf nu lid in de orde van Oranje-Nassau noemen.

Morgen in deze krant een overzicht met foto’s en verhalen van alle gedecoreerden.

Mw. I.P. van Basten-Winkler in Bovenkarspel (Lid in orde van ON).

J.A.M: van der Ploeg in Bovenkarspel (Lid in orde van ON).

Mw. A. Breed-Grent in Grootebroek (Lid in orde van ON).

Mw. G.C. Halsema-Kok in Grootebroek (Lid in orde van ON).

Mw. J.A.C. Sneeboer-Halsema in Lutjebroek (Lid in orde van ON). Drechterland

N.A. Bleeker in Venhuizen; vz dorpshuis ’t Centrum (Lid orde van ON).

H.A. Schraa in Hoogkarspel (Lid in orde van ON).

Mw. A. Ruiter-de Vries in Westwoud (Lid in orde van ON). Medemblik

P.J.W. Boersma in Opperdoes (Lid in orde van ON).

A.C.C. Goossens in Wervershoof (Lid in orde van ON).

N.J. Groen in Wognum (Lid in orde van ON).

L.H. Haakman in Wervershoof (Lid in orde van ON).

H. Hovenier in Sijbekarspel (Lid in orde van ON).

Mw. J.F.E. de Leeuw-Kee in Opperdoes (Lid in orde van ON).

Mw. N.J.C.M. Swart-Kolenberg in Wervershoof (Lid in orde van ON).

H. Veenstra in Midwoud (Lid in orde van ON).

Mw. A.R. Boot-Stasse in Opperdoes (Lid in orde van ON).

A.A.G. Smit in Wognum (Lid in orde van ON).

Mw. A.A. Dudink-Bruijns in Nibbixwoud (Lid in orde van ON).

Mw. A. Grin in Abbekerk (Lid in orde van ON).

A.J. Jonkman in Abbekerk (Lid in orde van ON).

L.J. Otsen in Zwaagdijk (Lid in orde van ON).

Mw. J.J.M. Ruiter-Kolenberg in Wervershoof (Lid in orde van ON).

P. Tilet in Medemblik (Lid in orde van ON).

Mw. J.H.M. Volkers-Ligthart in Lambertschaag (Lid in orde van ON). Opmeer

Mw. G.H.M. van Engen-Buur in Spanbroek (Lid in orde van ON).

K.P. Langedijk in Hoogwoud (Lid in orde van ON).

Mw. W.C.M. Beerepoot-Hulspkamp in Spanbroek (Lid in orde van ON).

J.T.W. van Engen in Spanbroek (Lid in orde van ON).

P.J.M. Sneek in Spanbroek (Lid in orde van ON).

A. Horst (organist) in Hoogwoud (Lid in orde van ON).

Mw. M.B. Verlaat in De Weere (Lid in orde van ON). Koggenland

A.M. Giling in De Goorn (Lid in orde van ON).

Mw. A. Pronk in Spierdijk (Lid in orde van ON).

L.M. Hendriks in Scharwoude (Lid in orde van ON).

C.M. Koning in Obdam (Lid in orde van ON).

W. Jonker in Avenhorn (Lid in orde van ON).

S. Kuiper in Avenhorn (Lid in orde van ON). Hoorn.

Mw. M.D.P. Hergarden-Jonker in Hoorn (Lid in orde van ON).

P.C. Mol in Blokker (Lid in orde van ON).

J. Jansen in Hoorn (ridder in de orde van ON).

ir. T.M.E. Zaal in Hoorn vml. lector integraal ontwerpen Hogeschool Utrecht en thans senior consultancy TZ Consultancy (ridder in de orde van ON).

R. Dijksma in Blokker (Lid in orde van ON).

E.P.T. Oud in Hoorn (Lid in orde van ON).

R.J. Fischer in Blokker (Lid in orde van ON).

S.J. Ruiter in Hoorn (Lid in orde van ON).

Mw. P.M. Tap-Gitzels in Hoorn (Lid in orde van ON).

M. Druijf in Hoorn (Lid in orde van ON).

R. Haase (ridder in de orde van ON). Enkhuizen

J. Keesman in Enkhuizen (Lid in orde van ON).

T. Bielsma in Enkhuizen (Lid in orde van ON).

dhr. P. de Lange (Lid in orde van ON).

mw. drs. J.H. de Jong (Lid in orde van ON). Zeevang

Mw. A Broertjes- Zee in Oosthuizen (Lid in orde van ON).

Meer nieuws uit frontpage

Ombudsteam

Ons Ombudsteam springt in de bres voor de consument.