Schagen Schenkt goed voor duizenden euro's

Lydia Jasper
Schagen

De actie Schagen Schenkt van Rotary Schagen en Schagen FM van afgelopen weekend heeft volgens Ed van Oerle van Schagen FM duizenden euro's opgebracht voor het goede doel.

De opbrengst is voor Samen Vrienden die aan het sparen is voor een nieuwe rolstoelbus voor Woonzorggroep Samen.

Schagen FM maakte live radio in het Glazen Huis voor Igesz. Mensen konden onder andere geld doneren door een plaat aan te vragen of een sms te sturen. Ook was er een veiling die honderden euro's opbracht. Topstuk was een schilderij van Helena Stam dat door een anonieme bieder voor driehonderd euro werd gekocht.

,,We hopen volgend jaar bij meerdere lokale initiatieven aan te kunnen sluiten'', zegt Van Oerle. ,,Ook overwegen we dan meer livemuziek te bieden. Want dat trekt toch volk.''

Meer nieuws uit NHD

Ombudsteam

Ons Ombudsteam springt in de bres voor de consument.