Flashmob op Tesoboot in Den Helder

Flashmob op Tesoboot in Den Helder

Flashmob op Tesoboot in Den Helder
1 / 2
Redacteur Den Helder
den helder
Met een flashmob (een ingestudeerde dans die ’spontaan’ op locatie wordt uitgevoerd) aan boord van de Tesoboot, hoopt KopGroep Bibliotheken haar stoffige imago van zich af te schudden.
Want dat hebben openbare bibliotheken nog steeds, is de ervaring. Daarom is er landelijk een campagne gestart met als doel duidelijk te maken wat de waarde is van een bibliotheek voor de samenleving. In totaal was er donderdag om exact vier uur op 31 plekken een flashmob. De dans op de Tesoboot stond in het teken van de razendpopulaire, trilogie ’vijftig tinten grijs’.

Dagelijkse nieuwsbrief
Wil je dagelijks alle hoogtepunten uit het nieuws in je inbox?
Dit veld is verplicht
Lees hier ons privacybeleid.
Meer nieuws uit NHD
Waar zijn de geroofde Hals en Van Gogh?
Modemerk Scotch & Soda maakt doorstart na overname
Marjo van Rhijn wordt altijd heel vrolijk van het houten aapje van haar oma
Maandelijkse Cultuurtuin wil aanbod cultuur in Haarlem-Noord aanwakkeren. ’Er gaat een kruisbestuiving ontstaan’
’Met warm weer wil iedereen natuurlijk onder de sproeiers doorrennen’. Hockeyclub Strawberries beschikt sinds kort over drie watervelden
’Gouden pik’: hockeyers Laren winnen topper van Nijmegen dankzij supersub en nemen kop over. ’Het was een genot om naar te kijken, ik ben erg trots op die gasten’
Net binnen
Ombudsteam
Ons Ombudsteam springt in de bres voor de consument.