AH bouwt gemechaniseerd distributiecentrum

redactie Zaa
Zaandam

Albert Heijn gaat in Zaandam een gemechaniseerd distributiecentrum voor houdbare producten neerzetten.

Dit eerste gemechaniseerde distributiecentrum houdbaar komt op het terrein van het regionale distributiecentrum aan de Hoofdtocht in Zaandam te staan en is naar verwachting eind 2017 klaar, zo meldt Albert Heijn in een persbericht.

Vrijwel het complete regionale assortiment houdbaar wordt vanaf ontvangst tot laden gemechaniseerd. Met de mechanisatie worden meer producten verwerkt in dezelfde ruimte.

In verband met de gevolgen van mechanisatie voor medewerkers, is met de vakbonden een Sociaal Kader opgesteld. Voor vaste medewerkers van AH Logistics geldt een baangarantie, zegt Albert Heijn.

Albert Heijn laat het distributiecentrum ontwerpen door Vanderlande. Dit bedrijf ontwerpt systemen voor distributiecentra, postsortering en bagageafhandeling.

Meer nieuws uit NHD

Ombudsteam

Ons Ombudsteam springt in de bres voor de consument.