Amateurvoetballers beginnen seizoen weer met bekerwedstrijden. Het complete programma van de groepsfase

Het bekertoernooi voor de amateurvoetballers in West 1 werd vorig seizoen afgebroken na de eerste ronde van de knock-outfase. In het weekend van 4 en 5 september wordt een begin gemaakt met de groepsfase van het bekertoernooi 2021/2022. Hierbij het complete programma voor de regionale clubs.

Groep 1

Nummer 1 en 2 gaan naar knock-outfase.

Zaterdag 4 september (17 u)

Poule 4: LSVV - Zwaluwen'30, OSV - ZAP

Poule 6: Monnickendam - Marken (14.30)

Poule 8: KFC - FC Almere

Poule 13: BOL - Fortuna Wormerveer, SVW'27 - Jong Holland

Poule 17: DVVA - IVV

Poule 20: AFC'34 - HBOK, Vios W - ZOB

Poule 22: FC Zaandam - Benschop (14.30 u)

Zondag 5 september (14 u)

Poule 3: JVC - FC Den Helder

Poule 6: Kleine Sluis - Kolping Boys

Poule 11: SV Enkhuizen - FC Uitgeest

Poule 14: Vitesse'22 - Bloemendaal

Poule 15: Hooglanderveen - Kennemers

Poule 17: Assendelft - HSV

Poule 19: Roda'23 - Spartanen

Poule 22: Spirit'30 - VVIJ

Zaterdag 11 september (17 uur)

Poule 4: Zwaluwen'30 - OSV (14.30)

Poule 6: Kolping Boys - Monnickendam, Marken - Kleine Sluis

Poule 8: Zuidvogels - KFC

Poule 11: FC Uitgeest - AMVJ

Poule 13: Jong Holland - BOL (15.00)

Poule 14: IJFC - Vitesse'22

Poule 15: Kennemers - Woudenberg

Poule 17: DVVA - HSV

Poule 19: Spartanen - JSV Nieuwegein

Poule 20: ZOB - AFC'34, HBOK - Vios W

Poule 22: VVIJ - FC Zaandam, Benschop - Spirit'30

Zondag 12 september (14 uur)

Poule 3: DSOV - JVC, FC Den Helder - DWS

Poule 4: ZAP - LSVV

Poule 11: HBC - SV Enkhuizen

Poule 13: Fortuna Wormerveer - SVW'27

Poule 17: IVV - Assendelft

Zaterdag 18 september (17 u)

Poule 4: OSV - LSVV, Zwaluwen'30 - ZAP

Poule 6: Marken - Kolping Boys, Kleine Sluis - Monnickendam

Poule 8: KFC - BFC

Poule 11: SV Enkhuizen - AMVJ

Poule 13: BOL - SVW'27, Jong Holland - Fortuna Wormerveer

Poule 14: Vitesse'22 - Montfoort'19

Poule 15: Geinoord - Vitesse'22

Poule 17: Assendelft - DVVA

Poule 20: ZOB - HBOK (14.30).

Poule 22: Spirit'30 - FC Zaandam

Zondag 19 september (14 uur)

Poule 3: DWS - JVC, FC Den Helder - DSOV

Poule 11: HBC - FC Uitgeest

Poule 17: IVV - HSV

Poule 19: Spartanen - Dios

Poule 20: AFC'34 - Vios W

Groep 2

Groepswinnaars naar knock-outfase

Zaterdag 4 september (14.30 u)

Poule 5: Odin'59 2 - SDOB (12 u), DEM - Always Forward (15 u)

Poule 8: EVC - Meervogels, WSV'30 - VVH/Velserbroek

Poule 9: Reiger Boys - Waterloo (15 u)

Poule 10: FC Velsenoord - SVW'27, Beverwijk - De Meteoor (16 u)

Poule 16: Zaanlandia - Zeeburgia (14 u)

Poule 18: Blauw Wit W - Alcmaria Victrix, Overamstel - ZCFC (17 u)

Poule 25: Schagen United - SVIJ

Poule 26: Fortuna Wormerveer - Kolping Boys, IJmuiden - Kennemers

Poule 27: HCSC - Wieringermeer

Poule 28: Rood Wit Zaanstad - OSC (14 u)

Poule 29: Stormvogels - Westzaan

Poule 30: Devo'58 - RCZ (15.00), Blokkers - Sloterdijk (15.00

Poule 31: Nieuw Sloten - DZS

Poule 34: Foresters - ADO'20 (18 u)

Poule 40: Beemster - AC Amsterdam (14 u)

Poule 42: FC Castricum - Wijk aan Zee, Sporting Krommenie - Sint Adelbert (14 u)

Poule 46: Vogelenzang - DTS

Poule 47: Kadoelen - OFC

Zaterdag 11 september (14.30)

Poule 5: SDOB - DEM (13.45 u), Always Forward - Odin'59 2 (17. u)

Poule 8: Meervogels - WSV'30 (14.45 u), VVH/Velserbroek - EVC (15 u)

Poule 9: De Dijk - Reiger Boys (15 u)

Poule 10: SVW'27 - Beverwijk, De Meteoor - FC Velsenoord

Poule 16: DSK - Zaanlandia

Poule 18: ZCFC - Blauw Wit W, Alcmaria Victrix - Overamstel

Poule 26: Kolping Boys - IJmuiden (15.15), Kennemers - Fortuna Wormerveer

Poule 27: Jong Hercules - HCSC (14 u)

Poule 28: VVC - Rood Wit Zaanstad

Poule 29: Westzaan - VVA/Spartaan (14 u)

Poule 30: RCZ - Blokkers

Poule 31: DZS - Taba

Poule 33: Real Sranang - Opperdoes

Poule 34: HBC - Foresters (15 u), ADO'20 - Roda'23 (15.15 u)

Poule 40: Vlug en Vaardig - Beemster

Poule 42: Sint Adelbert - FC Castricum, Wijk aan Zee - Sporting Krommenie

Poule 46: DTS - SV United (15 u)

Poule 47: Kadoelen - Zuidoost United

Zaterdag 18 september (14.30 u)

Poule 5: SDOB - Always Forward (13.45 u), DEM - Odin'59 2 (15 u)

Poule 8: EVC - WSV'30, VVH/Velserbroek - Meervogels (15 u)

Poule 9: Geuzen/Middenmeer - Reiger Boys

Poule 10: Beverwijk - FC Velsenoord (16 u), SVW'27 - De Meteoor

Poule 16: De Meer - Zaanlandia

Poule 18: ZCFC - Alcmaria Victrix. Blauw Wit W - Overamstel

Poule 25: HYS - Schagen United (14 u)

Poule 26: Kennemers - Kolping Boys, Fortuna Wormerveer - IJmuiden

Poule 27: Wieringermeer - Jong Hercules

Poule 28: UNO - Rood Wit Zaanstad

Poule 29: Westzaan - RKAVIC (14 u)

Poule 30: RCZ - Sloterdijk, Blokkers - Devo'58 (15 u)

Poule 31: DZS - JOS Watergraafsmeer

Poule 33: Opperdoes - NVC.

Poule 34: Roda'23 - Foresters, ADO'20 - HBC (15.15)

Poule 40: Beemster - Haarlem Kennemerland (14 u)

Poule 42: Wijk aan Zee - Sint Adelbert, Sporting Krommenie - FC Castricum (14 u)

Poule 46: Terrasvogels - DTS

Poule 47: OFC - IJburg

Groep 3

Groepswinnaars naar knock-outfase

Zondag 5 september (14 u)

Poule 1: Schagen United - Egmondia, Zeevogels - Hugo Boys

Poule 3: RCZ - WVHEDW, Saenden - Quick 1890

Poule 4: RKEDO - Grasshoppers, SSV - Meervogels

Poule 8 : Berkhout - Dynamo, KSV - Westfriezen

Poule 9: Valken - WBSV, Sporting S - Blokkers

Poule 10: Vrone - Vesdo, Sporting Andijk - KGB

Poule 12: Ilpendam - Ankaraspor

Poule 15: Dirkshorn - Koedijk, Woudia - Hauwert'65

Poule 16: Onze Gezellen - Limmen, VSV - Alkmaarsche Boys

Poule 17: St George - VVS'46, WMC - Victoria O

Poule 19: Strandvogels - VVW, ALC - Flevo

Poule 21: Volewijckers - Hercules Zaandam (14.30), De Meteoor - Rood Wit Zaanstad

Poule 22: Zwaagdijk - Medemblik, Callantsoog - Oosterend

Poule 25: Purmerend - Zaandijk, WSV'30 - Purmerland

Poule 26: SEW - DESS, Oosthuizen - HSV Sport

Poule 27: Bergen - Duinrand S, Alcmaria Victrix - Con Zelo

Poule 28: Graftdijk - SVA, Westzaan - Spaarnwoude (14.30)

Poule 29: Hollandia T - DWB, Winkel - Geel Zwart'30

Poule 31: De Rijp - Kwiek'78 (14.30), Beemster - Always Forward

Poule 32: Abcoude - Sporting Krommenie

Poule 33: DWOW - Succes, Wiron - MOC.

Zondag 12 september (14 u)

Poule 1: Egmondia - Zeevogels, Hugo Boys - Schagen United

Poule 3: Quick 1890 - RCZ, WVHEDW - Saenden (14.30)

Poule 4: Meervogels - RKEDO, Grasshoppers - SSV

Poule 8: Westfriezen - Berkhout, Dynamo - KSV

Poule 9: Blokkers - Valken, WBSV - Sporting S

Poule 10: Vesdo - Sporting Andijk, KGB - Vrone

Poule 12: Amsvorde - Ilpendam

Poule 15: Koedijk - Woudia, Hauwert'65 - Dirkshorn

Poule 16: Limmen - VSV, Alkmaarsche Boys - Onze Gezellen

Poule 17: Victoria O - St George, VVS'46, WMC

Poule 19: VVW - ALC, Flevo - Strandvogels

Poule 21: Hercules Zaandam - De Meteoor, Rood Wit Zaanstad - Volewijckers

Poule 22: Medemblik - Callantsoog, Oosterend - Zwaagdijk

Poule 25: Purmerland - Purmerend (14.30), Zaandijk - WSV'30 (14.30)

Poule 26: HSV Sport - SEW, DESS - Oosthuizen

Poule 27: Duinrand S - Alcmaria Victrix, Con Zelo - Alcmaria Victrix

Poule 28: SVA - Westzaan, Spaarnwoude - Zaandijk

Poule 29: Geel Zwart'30 - Hollandia T, DWB - Winkel

Poule 31: Poule 31: Always Forward - De Rijp, Kwiek'78 - Beemster

Poule 32: Sporting Krommenie - Alliance'22

Poule 33: Succes - Wiron, MOC - DWOW.

Zondag 19 september (14 u)

Poule 1: Schagen United - Zeevogels, Hugo Boys - Egmondia

Poule 3: RCZ - Saenden, Quick 1890 - WVHEDW

Poule 4: SSV - RKEDO, Grasshoppers - Meervogels

Poule 8: KSV - Berkhout, Dynamo - Westfriezen

Poule 9: Sporting S - Valken, WBSV - Blokkers

Poule 10: KGB - Vesdo, Vrone - Sporting Andijk

Poule 12: Ilpendam - DRC

Poule 15: Koedijk - Hauwert'65, Woudia - Dirkshorn

Poule 16: Alkmaarsche Boys - LImmen

Poule 17: Victoria O - VVS'46, St George - WMC

Poule 19: Flevo - VVW, Strandvogels - ALC

Poule 21: Hercules Zaandam - Rood Wit Zaanstad

Poule 22: Callantsoog - Zwaagdijk, Medemblik - Oosterend

Poule 25: WSV'30 - Purmerend, Zaandijk - Purmerland (14.30 u)

Poule 26: SEW - Oosthuizen, HSV Sport - DESS

Poule 27: Con Zelo - Duinrand S, Bergen - Alcmaria Victrix

Poule 28: Graftdijk - Westzaan, Spaarnwoude - SVA

Poule 29: Hollandia T - Winkel, Geel Zwart'30 - DWB

Poule 31: De Rijp - Beemster (14.30 u), Always Forward - Kwiek'78

Poule 32: Geel Wit'20 - Sporting Krommenie

Poule 33: DWOW - Wiron, MOC - Succes.

Meer nieuws uit Sport Alkmaar

Meest gelezen