*

Noordhollands Dagblad - Werkgelegenheid én winst voor burgers
Werkgelegenheid én winst voor burgers. Foto: Archieffoto HDC Media Gepubliceerd 24 april 2012 21:00 | Laatste update 24 april 2012 21:00

SCHAGEN - Het plan heet ’Zon in de Kop’ en kan burgers en bedrijven een rendement van vijftien tot 25 procent op het energieverbruik opleveren.

,,Dit is een absolute stimulans voor het regionale bedrijfsleven. Wij willen graag meedoen.’’ Matthijs Olieman van Toes Solar in Schagen is enthousiast over het project Zon in de Kop. Hierbij zijn onder meer de HVC, de Noord-Hollandse Energiecoöperatie en de gemeente Schagen betrokken. Doel is om de aanschaf van zonnepanelen in Schagen dichter binnen het bereik van burger en bedrijven te brengen.

 

 

Meer nieuws
Meest gelezen
Laatste reacties
Stelling: Vakantiegeld is voor leuke dingen

Vorig jaar gaf de helft van de Nederlanders het vakantiegeld uit aan vakantie. Een kwart zette het geld op de spaarrekening en 15 procent koos ervoor om openstaande rekeningen te betalen, blijkt uit Nibud-cijfers. „Het is verstandiger om eerst je schulden af te lossen en dan pas na te denken over vakantie”, zegt Annemarie Koop van het Nibud. „Maar op de een of andere manier blijkt dat toch lastig. Vakantiegeld is voor leuke dingen, is de opvatting.” Wat vindt u?