*

NHD - Tata bezuinigt: directie krijgt een Jaguar
Laatste update 26 april 2012 14:43

IJMUIDEN - Tata Steel is aan het bezuinigen. Dat geldt voor het hele bedrijf in IJmuiden. Ook de directie moet eraan geloven. Die wordt gekort op de dienstauto’s. De twee directieauto’s (Audi´s) worden ingeruild voor ... twee Jaguars.

En niet zomaar Jaguars. Voor de kenners: Jaguars XF. Netto catalogusprijs 37.500 tot 77.900 euro, zo blijkt uit een rondje internet. Een bezuiniging? In het blad OverStaal wordt uit de doeken gedaan hoe de aanschaf van deze auto’s toch scheelt in de portemonnee. De nieuwe Jaguars zijn showroom modellen. Dan geldt een lagere prijs.

Bovendien is Jaguar een Tata-dochter. Daarom verleende Jaguar Landrover een extra ’zuster’- korting. Bovendien blijkt dat de leasecontracten van de directieauto’s al eens zijn verlengd. Een tweede termijn erbij is heel onvoordelig. Dus is gekozen voor deze oplossing. Maar had de directie niet kunnen kiezen voor de Tata Nano, de goedkoopste auto ooit? En bovendien een automerk van het eigen bedrijf. Twee vliegen in één klap dus. De Tata-voorlichter komt even later met een ontnuchterende reactie. ,,Helaas mogen deze in Nederland niet de weg op.’’

 

blog comments powered by Disqus
Meer nieuws
Meest gelezen
Laatste reacties