HEILOO - Het is vijf weken geleden dat brand de spoelkeuken van Wildschut Eten & Drinken in Heiloo in de as legde, maar binnen hangt nog steeds een scherpe brandlucht.
De schade die de brand, ontstaan door kortsluiting in de meterkast, heeft aangericht, is enorm. De spoelkeuken moet helemaal opnieuw worden opgebouwd en de hele keuken moet vervangen worden.
Ook alle houten vloeren moeten vervangen worden, want daar heeft een laag water op gestaan. En overal zit die brandlucht in, die eruit zal moeten voor Wildschut weer open kan. Bovendien is een van de wanden van de serre door de hitte ontzet.
Er wordt keihard gewerkt om eind maart weer open te kunnen. Het hangt van het weer af of deze planning ook wordt gehaald.