*

NHD - Everton vergroot zorgen Chelsea
Laatste update 11 februari 2012 18:45

LIVERPOOL - Everton heeft zaterdag de problemen van Chelsea in de Premier League nog groter gemaakt. De ploeg van John Heitinga en Royston Drenthe versloeg de 'Blues' op Goodison Park met 2-0.

Steven Pienaar en Denis Stracqualursi maakten de doelpunten voor Everton. Chelsea, dat zijn voorgaande drie competitieduels gelijk speelde, raakte door de zesde nederlaag van het seizoen verder achterop in de titelstrijd.

Heitinga stond in de basis bij Everton, Drenthe viel een kwartier voor tijd in voor ex-Ajacied Pienaar. Chelsea heeft na 25 wedstrijden al 15 punten achterstand op koploper Manchester United.

De Russische spits Pavel Pogrebnjak had bij zijn debuut voor Fulham slechts een kwartier nodig om zijn eerste treffer te maken. De ploeg van manager Martin Jol versloeg Stoke City uiteindelijk met 2-1. Michel Vorm beleefde een vervelende middag in het doel bij Swansea City. De club uit Wales, debutant in de Premier League, verloor voor eigen publiek van het eveneens gepromoveerde Norwich City: 2-3. Grant Holt scoorde twee keer voor Norwich, Danny Graham maakte beide treffers van Swansea.

Wigan Athletic, de hekkensluiter van de Premier League, boekte een belangrijke zege bij mede-degradatiekandidaat Bolton Wanderers: 1-2. Het duel tussen Blackburn Rovers en Queens Park Rangers, ook twee ploegen die onderin bivakkeren, werd gewonnen door de Rovers: 3-2. 'QPR' staat met 21 punten nog net boven de degradatiestreep, Blackburn Rovers (21 met een minder doelsaldo), Bolton Wanderers (20) en Wigan Athletic (19) daar onder.

blog comments powered by Disqus
Meer nieuws
Meest gelezen
Laatste reacties