sluiten
Inloggen
sluiten
vrijdag 03 september 2010

Unicum in bestuur: openbaar naar coalitie Wormerland

  • Gepubliceerd op 15 maart 2010, 23:39
  • Laatst bijgewerkt op 16 maart 2010, 07:53
Wormerland - 

Liberaal Wormerland, de grote winnaar van de recente gemeenteraadsverkiezingen, wil veel veranderen. Zo gaat het nieuwe winkelcentrum in deze vorm niet door.

Dit blijkt maandagavond, in de commissiekamer op het gemeentehuis van Wormerland. Liberaal Wormerland, van drie naar zes zetels in een raad van 17, houdt daar als unicum openbaar coalitieberaad.

Voorzitter Ronald Hendriks van de lokale liberalen vertelt dat hij wel met de andere winnaar, de SP (ineens van nul naar drie zetels) wil samenwerken in een college van b en w, maar dat hij misschien wel liever met nog meer steun de gemeente bestuurt.

 Vandaar de overlegrondes. Met alle vijf andere partijen apart. Ook dinsdag en woensdag nog.

Inloggen
Reacties
  • mooi pand!

    Geplaatst door Niettekort op 08:04 16-mrt-2010
  • Ik ben benieuwd. Een goed initiatief.

    Geplaatst door Roflmao op 09:29 16-mrt-2010
  • Niettekort, pand is ontworpen door Architectenbureau Alberts en Van Huut, hetzelfde bureau dat het grote bankgebouw in Amsterdam Zuidoost heeft ontworpen. Heeft al menige prijs in de wacht gesleept.
    Hendriks heeft een ander plan voor het dorpscentrum, wat voor plan wilde hij niet vertellen. We horen het nog wel. Het merendeel van de fracties id dus voor verandering. Dat moet toch goed komen zal je denken, maar in de politiek weet je zoiets nooit. Wordt vervolgd dus.

    Geplaatst door -DUTCHIE- op 09:44 16-mrt-2010
  • Mooi pand maar naar mijn mening op de verkeerde plek.

    Geplaatst door Roflmao op 09:48 16-mrt-2010
  • Vind ik niet, altijd parkeerplaatsen beschikbaar. Als je dit op de Dorpsstraat had gepland, was het geen gezicht geweest. Mijn dochter is hier getrouwd en zelfs voor de bussen, die ons naar de feestlokatie vervoerden, was er voldoende plek. Dat zie ik niet ergens anders in Wormer gebeuren.

    Geplaatst door -DUTCHIE- op 09:59 16-mrt-2010
  • Daar heb je ook weer gelijk in Dutchie. Ik bekeek het vanuit een ander oogpunt. Namelijk dat dit mooie pand zich bevindt op een industriegebied pal achter een brandgevaarlijke cacoafabriek. Hierdoor mist het de uitstraling wat een gemeentehuis naar mijn mening behoort te hebben. Daarnaast is het niet de ideale plek om een gemeente te besturen bij een volgende brand. De geschiedenis heeft ons geleerd dat er diverse malen branden zijn uitgebroken bij deze fabriek. Cacoabranden zijn lastig te blussen en er komt blauwzuurgas vrij. Dat houdt in dat gedurende een brand en de bluswerkzaamheden het voltallige gemeentepersoneel dagenlang moet uitwijken naar andere locaties. Dat geldt overigens ook voor de brandweerkazerne.

    Geplaatst door Roflmao op 10:23 16-mrt-2010
  • Gisteravond gezien met Groen Links en VVD. Beiden zeiden geen nee en hielden niet vast aan het centrumplan zoals was besloten door de vorige raad van Groen Links, VVD en PvdA.
    Vanavond 20.30 met de SP, zal me benieuwen hoe die zich opstellen daar zij ook tegen het huidige centumplan waren.

    Geplaatst door Ed Jisp op 12:03 16-mrt-2010
Schrijf een reactie
U bent niet ingelogd. U moet geregistreerd zijn om te kunnen reageren op deze site. Lees eerst de spelregels voor reacties op artikelen.

Stelling

Alle ouders moeten hun pubers testen op drugsgebruik (uitleg)
Poll
Eens (56%)
Oneens (44%)
Totaal aantal stemmen: 1333
advertenties

Vakantiefotoalbum Zaanstreek

advertenties