NHD - Predikant deelt nieuwe boek uit aan klanten voedselbank
RSS Laatste nieuws Stad en Streek zondag 12 februari

Predikant deelt nieuwe boek uit aan klanten voedselbank

ZAANDAM - De Zaandamse dominee Frits Jongboom geniet in christelijke kringen bekendheid als auteur van kinderboeken. Maar hij schrijft ook voor tieners en volwassenen. Gisteren reikte Jongboom het eerste exemplaar uit van zijn nieuwe boek 'Apostel Broodnodig' aan de coördinator van de Voedselbank in Purmerend. Alle 86 klanten van de Voedselbank krijgen het 48 pagina's tellende boekje cadeau.

Jongboom schreef al eerder twee boeken in de Broodnodig-serie. Daarvan werden ruim 15.000 exemplaren verkocht. Het eerste deel stond enkele maanden eerste in de Christelijke Boekentop 10. De Zaandammer schrijft ook columns.

Frits Jongboom was niet zijn hele leven predikant. Hij werkte aanvankelijk in de ICT, later bij Visio, de organisatie die zich inzet voor zorg en onderwijs aan blinden en slechtzienden. Sinds 2002 is hij predikant in de Kerk van de Nazarener. De eerste jaren in Zaanstad, later in Purmerend.

 

Neem nu een proefabonnement op uw regionale dagblad!



Meer nieuws: zondag 12 februari
blog comments powered by Disqus
Meer nieuws zondag 12 februari

RSS Laatste nieuws Buitenland zondag 12 februari
RSS Laatste nieuws Binnenland zondag 12 februari
RSS Laatste nieuws Sport zondag 12 februari