sluiten
Inloggen
sluiten
vrijdag 03 september 2010

Aangehouden bewoner Wilhelminastraat boos over harde optreden politie

  • Gepubliceerd op 24 november 2008, 19:14
  • Laatst bijgewerkt op 24 november 2008, 19:16
krommenie - 

Ze willen ons hier weg hebben, denk ik, zegt zijn boze vrouw, dinsdag in Dagblad Zaanstreek. Zij en haar donderdagnacht gearresteerde man ontkennen ten stelligste wethouder Piet Keijzer met de dood te hebben bedreigd.

 ,,Ik heb alleen gevraagd naar zijn openbare optredens, dan kon ik hem daar eens goed de waarheid vertellen'', zegt de 41-jarige bewoner van de Wilhelminastraat.

De Krommenieër is donderdagnacht van zijn bed gelicht door een arrestatieteam van de politie. Hij zou via een juridisch medewerkster van Zaanstad de wethouder met de dood hebben bedreigd. B en W van Zaanstad besloot na het telefonisch contact van donderdagmiddag nog dezelfde avond aangifte te doen, waarna de politie 's nachts omstreeks twee uur de woning binnenviel.

Inloggen
Reacties
  • als een burger aangifte wil doen ,moet hij de volgende keer als het buro open is maar even langs komen!!!! weer een mooi voorbeels van klasse justitie!!!
    EEn ambtenaar kan het gewoon ff met de telefoon regelen

    Geplaatst door john op 19:25 24-nov-2008
  • @ john op 19:25 24-nov-2008 Daarbij komt nog dat men snachts niemand zomaar van zijn bed kan lichten. Machtmisbruik noemt men dat.

    Geplaatst door stérretje op 19:50 24-nov-2008
  • @john en sterretje:
    Het is 24 uur per dag mogelijk om aangifte te doen, óók door burgers. U kunt hiervoor terecht op de politiebureau's in Zaandijk en Purmerend. Deze zijn dag en nacht open.

    Daarnaast is het prima mogelijk om iemand 's nachts van zijn bed te lichten. Daarvoor zijn in Nederland diverse arrestatieteams constant oproepbaar.

    Geplaatst door Glenn op 22:21 24-nov-2008
  • Geloof nooit politici....

    Geplaatst door Maldito op 22:32 24-nov-2008
  • Meestal is iemand 's nachts thuis. Weinig getuigen/omstanders. En overuurtjes.

    Geplaatst door yankeeCZ op 22:35 24-nov-2008
  • Wat een zelfkennis..

    Geplaatst door Dr.John op 22:38 24-nov-2008
  • Moet die vrouw ook niet door de politie van haar bed worden gelicht? Ze zet een grote mond op naar het wettig gezag. Dacht ze soms dat de weledelgestrenge wethouder P. Keijzer en de politie niet weten wat goed voor haar is? Hier is sprake van evidente insubordinatie!

    Geplaatst door Theophilus op 22:39 24-nov-2008
  • Dr John, weet niet of je opmerking algemeen bedoeld was, voor Maldito of mij. Politie optreden volgens hun boekje(logisch), maar te gek voor woorden.

    Geplaatst door yankeeCZ op 23:03 24-nov-2008
  • Glenn, denk je werkelijk dat Keijzer zelf op het politiebureau is geweest om aangifte te doen. Alleen wij burgers moeten naar de overheid komen!! En als wij aangifte doen, komt er 's nachts echt geen arrestatieteam in actie. Sterker nog (heb ik gisteren al bij het vorige bericht getypt), toen iemand doorgaf dat er licht brandde in 1 van de ontruimde panden, kreeg zij te horen dat de Wilhelminastraat geen prioriteit had.

    Daarom wil ik de 41-jarige bewoner van de Wilhelminastraat (gisteren nog hier onder de naam wilhelminastraat) vragen of hij de ook echt de waarheid spreekt. Want anders zet hij de Wilhelminastraat wel in een kwaad daglicht.....

    Maar als het daadwerkelijk zo gegaan is als hij zegt, dan verzoek ik hem (eis het bijna) om aangifte te doen tegen de gemeente. Want als hij het niet doet, waar is dan het einde????

    Wij zijn zelf bezig op allerlei manieren de gemeente tot actie te krijgen (en nee, daar horen geen bedreigingen bij, gewoon de normale manieren waarop een braaf burger dat doet). En waar ik nou zo bang voor ben, dat als er iets bijzit wat de gemeente niet uitkomt, mijn nachtrust ook ruw verstoord gaat worden.....

    En nog even dit: de beste man lag te slapen om twee uur 's nachts. Hij was niet bezig met allerlei voorbereiding voor een moordaanslag. Hem van uit zijn bed op dusdanige manier is dus echt overdreven. Politie(k) Zaanstad heeft teveel Amerikaanse series gezien.......(en dan zwijg ik nog over zinloos geweld)

    Geplaatst door de rode pimpernel op 23:19 24-nov-2008
  • Hallo allemaal,
    Nou de rode pimpernel bij deze en bij alle andere keren dat ik dit al heb verteld ik heb dit NOOIT gedaan en was het ook niet van plan om te doen ook.

    Want dan zouden alle gesprekken met de gemeente gelijk tot een einde zijn gekomen dit verhaal wat ik je vertel is gewoon de waarheid en daarom heb ik dan ook nog een artikel in de krant laten plaatsen.

    Ik vind het echt z'n verschrikkelijk onrecht wat ons is aangedaan maar ik heb vanmorgen om 10:00 dan ook een afspraak al lopen bij de politie voor aangifte te doen met de desbetreffende agent.

    Geplaatst door Wilhelminastraat op 08:53 25-nov-2008
  • Voor een aangifte moet je hier een afspraak maken en mag je blij zijn als je een week later terecht kan. Heb net de openingstijden opgezocht hier van het politiebureau en dat is dus open van 1 tot 5. Dus als ik op een andere tijd een aangifte wil doen, moet ik naar Purmerend of Zaandijk?!? Gaat nogal lekker met het openbaar vervoer van tegenwoordig!!!!!

    Geplaatst door rampmeerpeen op 09:18 25-nov-2008
  • In het grote stuk in de papieren versie wordt vermeld dat de politie niet met getrokken pistool is binnengevallen en dat ze zijn binnengevallen omdat ze de bedreigingen onmiddellijk wilden laten stoppen ook gezien de eerdere ervaringen met deze persoon. Het gaat om het afgeven van het schaderapport waar al maanden om gevraagd wordt. De gemeente heeft dit rapport maar moet eerst de inhoud bekijken. Dan krijgen de bewoners het rapport ook. Overigens is de man vorige week al mondeling over de inhoud van het rapport verteld. De schade aan zijn gevel is inmiddels hersteld en is door de gemeente betaald. Het verstrekken van het rapport is dus niet van invloed geweest op de herstelwerkzaamheden.
    Ik denk dat we wel meer over dit incident gaan horen!

    Geplaatst door -DUTCHIE- op 09:45 25-nov-2008
  • @de rode pimpernel:
    Ik weet niet of hij zelf naar het politiebureau is gegaan. In bepaalde gevallen mag iemand anders aangifte doen voor een bepaald persoon. Dat heb ik in het verleden ook eens gedaan. Er is dus geen verschil in behandeling van burgers of ambtenaren.

    Ik snap uw boosheid en onrust echter wel. Ik zou het ook niet prettig vinden om in uw situatie te moeten verkeren. Echter is het denk ik wel raadzaam om u in dit soort zaken niet te laten leiden door uw gevoel maar door uw verstand. Dat scheelt een u weer een hoop onrust, denk ik.

    Geplaatst door Glenn op 10:15 25-nov-2008
  • @Glenn:
    Het is verrekte moeilijk om je dit geval niet door je gevoel te laten leiden. We zijn al flink wat maanden bezig met de gemeente om tot een oplossing te komen. Wij hebben vanaf het begin aangegeven dat een deel ook onze verantwoordelijkheid is. De gemeente heeft in het begin niets anders gedaan dan ons de schuld te geven (of in ieder geval een schuldgevoel aan te praten).

    Er zijn gesprekken gevoerd op het Ebbehout waar de honden geen brood van lusten. Vernederd zijn we door de desbetreffende ambtenaar. Pas nu komt men tot de ontdekking (hoop ik)dat wij ook oplossingen hebbben, waardoor ook de gemeente er makkelijk vanaf komt. Dus probeer dan maar eens niet je gevoel mee laten spelen!!!!

    @wilhelminastraat: het is nu na 10 uur en ik hoop dat je op dit moment je verhaal kwijt kan bij de politie. Kan men eigenlijk wel aangifte doen tegen een ambtenaar???? Volgens mij heb ik ooit eens geprobeerd aangifte te doen tegen twee overijverige ambtenaren die 's nachts in ons huis stonden te loeren........ Ik hoop dat het je lukt!!!!!!

    Geplaatst door de rode pimpernel op 10:29 25-nov-2008
  • Hoi allemaal,

    Nou ik ben dus naar het politiebureau geweest om tegen de amtenaar een aangifte te doen maar natuurlijk zit er weer een addertje onder het gras.
    De aangifte van de amtenaar blijft staan en zal door een officier van justitie worden bekeken of ik nog vervolgt ga worden.
    Dus dit verhaal heeft nog een staartje voor mij want ik moet nu gaan bewijzen dat ik het niet heb gezegt maar hoe doe je dat ?? de gesprekken zijn niet opgenomen.
    Dus het is haar woord tegen de mijne en een tegen aangifte kan dus niet zomaar opgenomen worden dat moet je doen in de vorm van een klacht daar heb ik nu een formulier voor mee gekregen.
    Dit formulier moet ik dan gaan invullen en dan kan ik na 8 dagen terug komen naar het politiebureau om hem echt in te gaan dienen maar die 8 dagen zijn verplicht om er nog eens goed over na te denken of je wel tegen deze affaire echt een klacht wilt indienen.
    Want dan krijg je gewoon te horen dat wanneer je dit doet er zeker een gerechtelijk onderzoek komt maar als daar niet uitgezocht kan worden wat er gezegt is kan je als verdachte dan in dit verhaal nog aardig wat problemen krijgen.
    Of te wel dan kan ineens de verdachte ik dus in dit geval gewoon voor de rechter komen en daarvoor gewoon een straf krijgen voor iets wat zeker niet is gebeurt.
    We leven in een omgekeerde wereld ik moet aantonen dat ik het niet heb gezegt maar zij hoeven niet aan te tonen dat ik het wel gezegt zou hebben??????????te gek voor woorden weer.
    En dan gaan we het even over het gedeelte van het rapport List hebben nu zeggen ze dat we daar over hebben gesproken en dat het er nu pas is nou dit is je reinste onzin dit rapport ligt al maanden bij de advokaat van de gemeente en daar heb ik zelfs een getuige van en dat is de man die dit rapport heeft opgesteld want die wist mij al twee maanden geleden te vertellen dat de gemeente dit al had.
    Maar dat is toch vreemd en in mijn gesprek met de gemeente vorige week is mij daar helemaal niets over vermeld dat wij deze week het rapport zouden krijgen dus weer het straatje schoonvegen noem ik dat maar.
    En dan hebben ze het nog over dat ze mijn gevel hebben gemaakt en die kosten hebben betaald nou dat zit dus ook iets anders in elkaar ze hebben het voorgeschoten en willen dit op een later tijdstip weer op ons verhalen weer z'n verdraaid verhaal van iemand die precies weet hoe hij de pers te woord moet staan.
    Les in de waarheid verdraaien hebben ze allemaal op het gemeentehuis gehad zeker want dit is er weer een aardig staaltje daarvan.
    Maar schuif de zwarte piet maar naar deze burger want die is zo ongepast bezig tegen een wethouder ja hoor het is bijna sinterklaas ik ben benieuwd wat ik dan weer op de stoep krijg nog meer politie mischien????

    Geplaatst door Wilhelminastraat op 13:29 25-nov-2008
  • @Wilhelminastraat. Ik neem aan dat we hiervan toch hopelijk via de landelijke pers meer gaan horen? SBS6 is zeker bereid hier aandacht aan te besteden. Ook ik ben gedupeerde van de Wilhelminastraat en wordt regelmatig benaderd door SBS om mijn verhaal te doen. Wij wachten nog heel even maar ik denk dat voor jou de tijd rijp is om deze praktijken aan het daglicht bloot te stellen. Ook de Telegraaf is een goeie in deze zaken. Bij ons was een telefoontje van de Telegraaf naar de gemeente voldoende om op korte termijn een afspraak te krijgen zodat er eindelijk wat schot in de zaak zou komen.

    De gemeente Zaanstad moet echt gaan stoppen met zijn terreur. Wij gaan niet terug naar de Wilhelminastraat. Wij zijn inmiddels financieel en emotioneel zo kappot gemaakt dat terug gaan niet verantwoord meer is.

    Ik wens je heel veel succes met je strijd en geef niet op want deze gemeente moet gestopt worden!!!

    Geplaatst door Louise70 op 13:44 25-nov-2008
  • @Wilhelminastraat; Als ik in jouw schoenen zou staan dan zou ik een advocaat in de arm nemen en de mogelijkheid om op NHD artikelen te reageren niet gebruiken om op deze zaak in te gaan.

    Geplaatst door piet praatpaal op 13:47 25-nov-2008
  • @Wilhelminastraat, stop er een sok in en neem het advies van Piet P over.

    Je hoeft 'ons' echt niet van je gelijk of ongelijk te overtuigen. Helpt je bovendien helemaal niets. Jij vertelt je verhaal van jouw kant en de gemeente/politie en wethouder hebben daar mogelijk een ander kijk op. Een ding heb ik echter wel geleerd door de jaren en dat is dat er altijd twee kanten aan elke verhaal zitten.

    Nederland is toch nog echt een democratisch land met een in de wet verankerde rechtsorde. Doorloop het proces en dan mag je straks bij de rechtbank je verhaal doen. Dan mag de rechter BEPALEN wie het meest geloofwaardig is.

    Geplaatst door Jeroen op 14:09 25-nov-2008
  • Ik begrijp best dat Wilhelminastraat via het forum publiciteit geeft aan zijn ongenoegen. Het gaat er niet om of dat zijn zaak zal helpen, maar ik kan me goed voorstellen dat iemand van de mogelijkheid gebruik maakt om z'n onschuld te bepleiten. Bovendien houd hij zo de lezers van NHD op de hoogte van de ontwikkelingen en van zijn kant van het verhaal, wat weer leidt tot reacties waar hij wellicht mee verder kan.
    Wilhelminastraat, blijf gewoon reageren op het forum! Veel sterkte in je strijd!

    @Jeroen, jij hebt altijd erg de neiging om vooral de zakelijke kant van een verhaal te benadrukken, maar de maatschappij bestaat nou eenmaal uit levend materiaal. Deze kwestie heeft ook een emotionele kant. Die leent zich er heel goed voor om hier op dit forum te laten belichten.

    Geplaatst door Wist-ik-het-maar op 14:23 25-nov-2008
  • W-i-h-m; Ik bekijk het net als Jeroen zakelijk; Ik denk dat het beter is om je als verdachte op de vlakte te houden. Ik begrijp heel goed dat Wilhelminastraat zijn kant van het verhaal kwijt wil maar alles wat je hier in je emotie zegt kan eventueel ook tegen je worden gebruikt.

    Geplaatst door piet praatpaal op 14:55 25-nov-2008
  • Dat zijn zinnige woorden, Piet Praatpaal. Maar dat kan Wilhelminastraat zelf het beste inschatten. Door zich op het forum te manifesteren, kan hij zich de steun van zijn medestanders laten welgevallen. Dat is geen zakelijk aspect, maar voor Wilhelminastraat daarom niet van minder waarde. Laten wij, tezamen met Jeroen, hem het voordeel van de twijfel gunnen, en hem sterkte wensen in zijn strijd tegen het hem aangedane onrecht.

    Geplaatst door Wist-ik-het-maar op 15:05 25-nov-2008
  • Oke, het is niet goed wat ze hebben gedaan maar stel je je zelf eens voor in die situatie.
    Het is niet iets van vandaag of gister.
    Nee, dit speelt al 8 maanden.
    En in je kwaadheid/readeloosheid of hoe je het wil noemen, zeggen we allemaal wel eens de verkeerde woorden.
    Ik wil het niet goed praten maar kan het wel begrijpen.

    Geplaatst door Aapie op 15:29 25-nov-2008
  • het jammere van dit verhaal is dat de gemeente steeds alles blijft verdraaien en dat geeft je ook steeds een rot gevoel.
    en het hele verhaal blijft nog steeds hetzelfde voor de bewoners ze weten nog steeds niet waar ze aan toe zijn

    Geplaatst door spok op 15:45 25-nov-2008
  • "de gemeente [blijft] steeds alles blijft verdraaien"

    Kijk dat is nu zo leuk @WIHM. Spok lijkt het verhaal van Wilhelminastraat al te accepteren als de enige en juiste waarheid. En wat is deze er nu mee opgeschoten?

    Zakelijk of niet, ik ga er vanuit dat er een andere kant aan elk verhaal zit. Dus trek ik geen conclusies op basis van wat 1 partij beweert zonder de andere kant gehoord te hebben. Dat is niet zozeer zakelijk maar recht doen aan een belangrijk principe van hoor en wederhoor. Tot die tijd krijgt elke partij van mij het voordeel van de twijfel, ook de gemeente en niet alleen diegene die het hardst roept.

    En wat betreft dat "aangedane onrecht", dat moet nu juist net nog beslist worden. Als ik de bijdrage van DUTCHIE van eergisteren zo lees is er verschil van mening over het percentage schuld van gemeente en eigenaren. En hoe je het ook draait of keert, dat is een zakelijk geschil en zal je alleen op zakelijke wijze op kunnen lossen.

    Geplaatst door Jeroen op 16:27 25-nov-2008
  • En hoe weten we of degene die hier onder de nick Wilhelminastraat reageert werkelijk degene is van wie in het artikel sprake is?

    Geplaatst door Anne op 16:32 25-nov-2008
  • Ik ken het fijne er niet van maar om het op deze manier te uiten (middels dit forum) lijkt me niet de handigste...

    Het betreft een zakelijk geschil dat ook op die manier opgelost zou moeten worden. Waar 2 partijen zijn hebben er 2 schuld, voor zover je daar over kan spreken.

    Voor alles is wat te zeggen maar je wordt niet zomaar door een AT (indien het het AT was...) van je bed gehaald. Daar is toestemming voor nodig door de hoofdofficier van justitie en die geeft hij/zij echt niet zomaar.

    Het verhaal mbt de aangifte. Die kan je doen tegen iederen. Echter, er moet sprake zijn van een strafbaar feit (omschreven in wetboek strafrecht) en er moet opsporingsindicatie zijn; zicht op een dader. Als dat het geval is MOET een aangifte in behandeling worden genomen.

    Zoals ik inmiddels al 100 x heb uitgelegd kan je van veel zaken vanaf huis (internet) aangifte doen. Zwaardere zaken, daar moet je even een afspraak voor maken. Net als bij de tandarts, dokter etc. Het doen van aangifte is volgens mij in je eigen belang dus waarom zou je er zelf dan niet wat moeite voor doen? (Algemeen bedoelt overigens).

    In ieder geval sterkte, dit soort zaken kunnen behoorlijk langslepend zijn!

    Geplaatst door Rainbow op 16:45 25-nov-2008
  • Dames en heren,

    Ik ga er wel vanuit dat "wilhelminastraat" is wie hij zegt dat hij is. In 1 van zijn eerdere reacties (kan ook de verwijderde zijn) had hij het over acties van hem in het verleden en ik weet ongeveer wat er gebeurd is bij de woningen die als eerste ontruimd zijn.

    Verder vind ik wel dat hij hier mag reageren. Je kan in ieder geval je ergste frustatie kwijt en geloof me, als je met de gemeente Zaanstad te maken hebt, leer je vanzelf wel wat dat is......
    Maar hij moet zeker een goede advocaat zoeken. Hebben wij ook gedaan en het werkt......

    De politiek moet je het immers toch niet van hebben, alhoewel er uitzo(g)nderingen zijn. De SP is een echt regentenpartij geworden (laat ze lekker een protestpartij blijven) en de mensen van de grote partij dromen van een functie in Den Haag en is Zaanstad slechts een tussenstation (vol met domme Zaankanters).

    Keihard juridisch aanpakken is de enige oplossing tegen de gemeente Zaanstad en zorgen dat je van alles op de hoogte bent en blijft. Mooi voorbeeld daarvan is en blijft 1 van de bijeenkomsten in het Bannehof. Een peleton politie en bewaking was aanwezig, men was blijkbaar bang dat we met stoelen gingen gooien. Maar nee, de bewoners hadden zich verdiept in de materie. Op alle vragen hoorden dat dat nog uit- of opgezocht worden. Het leek twee voor twaalf wel.....

    Geplaatst door de rode pimpernel op 18:16 25-nov-2008
  • Aan de leider van de Socialistische Partij Holland

    Lieve Agnes,

    Wat de SP landelijk nog nooit gelukt is, maar wel in Zaanstad: deelname aan het bestuur.
    Helaas moeten wij constateren dat SP wethouder Bouw & Wonen Piet Keijzer er uitzonderlijke methodes op na houdt. De Zaanse methode wel te verstaan.
    Burgers van Zaanstad lopen al langer te hoop met hun bestuurders. Uit onvrede met de PvdA-regentencultuur van de afgelopen decennia stemde de Zaankanter op de SP, die fel tegen de megalomane plannen van het bestuur was. Zo wordt er voor bijna 1 miljard euro een nieuw stadscentrum gebouwd, met als gevolg dat de omringende wijken en dorpen verpauperen en zelfs letterlijk wegzakken in het moeras.
    De SP Zaanstad was een partij, die voor zij in het College plaatsnam, overal tegenstemde. De SP-stemmers zijn bedrogen uitgekomen. Eerst werd lijsttrekker Anna de Groot geruimd, om plaats te maken voor een Zaanse ambtenaar die via de Amsterdamse achterdeur weer fluitend binnenwandelde. Anna de Groot schrijft nu een stoffig weblog waar zij haar verontwaardiging uit tegen het vergassen van ganzen.
    Wethouder Keijzer is rigoureus aan het werk gegaan om een groot aantal woningen in bestaande wijken te bouwen, waarvoor groen moet wijken. Bomen worden gekapt, voor een vergunning is gekregen. In parkjes reizen hoogbouw flats van meer den tien verdiepingen omhoog. Wijkbewoners voeren wanhopig strijd voor behoud van hun leefomgeving . Inmiddels heeft een Amsterdammer meer groen tot zijn beschikking dan een Zaankanter.

    Ook met het storten van gif heeft Keijzer geen enkel probleem. De vuilstort in Nauerna zou allang zijn gesloten en door Amsterdam worden overgenomen aan de andere kant van het Noordzeekanaal. Wethouder Keijzer zag nieuwe mogelijkheden om de gemeentekas te spekken. Zeer zwaar vervuilde grond uit Gouderak, waarvan de gaten in het wasgoed waaien, wordt nu gedumpt binnen onze gemeente. Waar SP fracties vanuit de oppositie in andere gemeenten fel weerstand boden, wordt het in Zaanstad met een hamerslag aangenomen.


    In de Wilhelminastraat zijn de bewoners ten einde Raad. Keijzer is hier begonnen met bouwwerkzaamheden zonder zich aan regels en procedures te houden. Een bouwput graven dieper dan toegestaan en zonder damwanden, vraagt om problemen in Zaanstad waar alles op palen staat. Ondanks protest van bewoners ging hij rustig zijn gang. De huizen gleden van hun palen en alleen tegen zeer hoge kosten kan funderingsherstel worden gedaan. Piet Keijzer probeert nu met een slimme publiciteitscampagne te doen, alsof de bewoners volledig schadeloos gesteld worden. Niets is minder waar. De gemeente ontkent iedere aansprakelijkheid en wijst de bewoners op hun plicht van een goede fundering. Alle kosten van herstel moeten door de bewoners zelf worden betaald.

    Het protest houdt aan, wat de Keijzer niet bevalt. Daarom heeft hij vorige week één van de lastposten van zijn bed lagen lichten. De ongelukkige zou Keijzer met de dood hebben bedreigd. Het enige wat deze verdachte wilde; was Keijzer spreken. De afdeling Juridische Zaken hield dit tegen. De betreffende ambtenaar was wel zo flink aangifte van doodsbedreiging bij de politie te doen. Een gewone burger wordt bij een dergelijke aangifte naar huis gestuurd met de mededeling om over een week maar terug te komen. Maar SP wethouder Keijzer laat 's nachts een arrestatieteam op je deur kloppen. In een politiecel mag je dan nadenken over je zonden.

    In Zaanstad dreigt zo langzamerhand een volksopstand, door o.a. beleid van uw wethouder van Bouwen & Wonen.

    Agnes, kun je Keijzer tot de order roepen en uitleggen dat de Culturele Revolutie van voorzitter Mao historie is?

    In Zaanstad is een grens overschreden door jullie wethouder, die kritische burgers van hun bed laat lichten.

    Een warme groet uit Nacht und Nebel Zaanstad.

    Rabbi Aat,
    Zaans dissident.

    Geplaatst door Rabbi Aat op 13:06 27-nov-2008
Schrijf een reactie
U bent niet ingelogd. U moet geregistreerd zijn om te kunnen reageren op deze site. Lees eerst de spelregels voor reacties op artikelen.

Stelling

Alle ouders moeten hun pubers testen op drugsgebruik (uitleg)
Poll
Eens (57%)
Oneens (43%)
Totaal aantal stemmen: 1323
advertenties

Vakantiefotoalbum Zaanstreek

advertenties