sluiten
Inloggen
sluiten
vrijdag 03 september 2010

Geld en tv's roepen: 'Steel mij'

  • Gepubliceerd op 30 juli 2010, 13:25
  • Laatst bijgewerkt op 30 juli 2010, 13:36
purmerend - 

Een dief die een woning wil binnendringen, komt er vroeg of laat altijd wel in. Veel inwoners van de regio Waterland maken het inbrekers en insluipers alleen wel erg makkelijk. In sommige straten wanen zij zich in een paradijs, waar geld, telefoons, laptops en tv's door geopende ramen en tuindeuren schreeuwen: 'Steel mij!'

De gelegenheid maakt de dief. Een cliché van jewelste, maar ook een waarheid als een koe, zo blijkt deze week op diverse plekken in de regio, waar de politie Zaanstreek-Waterland haar voetsporen achterlaat. Letterlijk. Agenten inspecteren woningen op openstaande ramen en deuren, zonder dat de bewoners thuis zijn. Waar dat het geval is, laten ze een flyer achter in de vorm van een voetafdruk met de tekst: 'Deze schoenafdruk had van een insluiper kunnen zijn..'.

 

Inloggen
Reacties
  • wat een onzin!!! heeft de pliessie niet wat nuttigers te doen??? als ze zo slordig omgaan met hun geld/spullen, dan komen ze daar zelf wel een keer achter en daar leren ze wel van.

    Geplaatst door GoeieGenade op 16:26 30-jul-2010
  • Geld en tv's roepen: blijf met je poten van me af dit is niet van jou !!!!!!!

    Geplaatst door Equalizer op 18:25 30-jul-2010
  • Bij ons zeggen ze ' Kom je aan ons, dan kom ik aan jou '

    Geplaatst door Vérité op 18:42 30-jul-2010
  • Dieven moeten gewoon niet op mijn grond komen, en mocht de politie een flyer willen neerleggen hoop ik dat mijn hond ze niet grijpt!!! want ook voor de politie geldt de regel blijf van mijn terrein!!!! En als ik mijn raam open heb staan laat dat lekker, bemoei je met het gevaar op de weg en zorg gewoon dat die inbrekers gepakt wprden!

    Geplaatst door irma op 20:57 30-jul-2010
  • Voorkomen is beter dan genezen .....

    Geplaatst door kiereweedjuh op 21:22 30-jul-2010
  • Zorg dat dat die inbrekers gepakt worden? Gewoon je troep afsluiten dan hoeven ze ook niet in te breken. En doe je dat niet, dan niet achteraf janken. De politie krijgt nl: nogal veel te maken met mensen die lopen te janken dat er is ingebroken en dat de politie er niets aan doet. Dat is nou zonde van hun tijd. Ze doen nu toch iets? Ze waarschuwen je en wijzen je op je tekortkomingen. Zo hee, dat lucht ff lekker op !!!

    Geplaatst door Knarry op 21:43 30-jul-2010
  • Goede actie. Enne Irma, je maakt je verzekeringsmaatschappij erg blij dat er geen inbraaksporen zijn.

    Geplaatst door johanna op 22:24 30-jul-2010
  • Gelegenheid maakt de dief??? Het begint toch allemaal met: blijf met je poten van andermans spullen af!!!! Blijf uit het huis van een ander. Je zou je spullen toch IN je huis zorgeloos moeten kunnen laten liggen. Maar ja ..... dat is dus het gevolg van het afglijden van waarden en normen. En men heeft zich al zodanig aangepast dat het al als je eigen schuld wordt beschouwd als iemand iets van je steelt. Stelen en liegen, na moord en verkrachting het ergste wat mensen doen.

    Geplaatst door Luigi op 23:55 30-jul-2010
  • ik geloof gewoon niet dat dit plaatje overeenstemt met de realiteit.

    Geplaatst door jan jonkheer op 00:30 31-jul-2010
  • Zo zit de maatschappij helaas niet meer in elkaar Luigi. In de jaren vijftig was dat min of meer vanzelfsprekend. Echter viel er toen niet veel te halen in de huizen. De opvoeding is niet meer overal optimaal en daarnaast wordt een ieder vrijwel dagelijks geconfronteerd met legale diefstal zoals wij die kennen van de dames en heren die er allemaal zo keurig uitzien en zo keurig praten. Hoe groter de welvaart, hoe groter het aantal graaiers en dieven.

    Geplaatst door B. Fischer op 01:25 31-jul-2010
  • na de ambulance bel ik direct de politie

    Geplaatst door jandan op 09:09 31-jul-2010
Schrijf een reactie
U bent niet ingelogd. U moet geregistreerd zijn om te kunnen reageren op deze site. Lees eerst de spelregels voor reacties op artikelen.

Stelling

Alle ouders moeten hun pubers testen op drugsgebruik (uitleg)
Poll
Eens (57%)
Oneens (43%)
Totaal aantal stemmen: 1323
advertenties

Vakantiefotowedstrijd Waterland

Alle nieuwbouwprojecten in de regio!
advertenties