sluiten
Inloggen
sluiten
vrijdag 03 september 2010

Herrie op het naaktstrand

  • Gepubliceerd op 29 juli 2010, 17:27
  • Laatst bijgewerkt op 29 juli 2010, 17:30
callantsoog - 

Herrie op het oudste naaktstrand van Nederland. Daar is deze zomer géén strandpaviljoen en dat heeft de gemoederen daar behoorlijk verhit.

Er is bij de uitbater aan de bel getrokken, en bij de gemeente Zijpe, maar het heeft allemaal niets geholpen. Deze zomer blijft het naaktstrand verstoken van een eigen strandtent. ,,De kosten zijn te hoog, een paviljoen daar is nu niet rendabel, er moet geld bij, maar ik ben met de gemeente in overleg,'' zegt pachter Thomas van der Ploeg.

Regelmatig strandbezoeker  Harry uit Alkmaar wordt hij op het strand voortdurend geconfronteerd met mopperende mensen omdat er geen toilet te vinden is en er geen drankje of hapje gekocht kan worden.

,,Het irritatiegehalte ligt hier momenteel erg hoog. De pachter komt zijn plicht niet na en de gemeente laat het gewoon gaan. En dat nog wel op het meest authentieke stukje naaktstrand van Nederland. Dat is natuurlijk ook helemaal niet goed voor de naam van Callantsoog.'' indt Harry. Wethouder Piet Morsch van de gemeente Zijpe moet dat beamen en zit er ook wel mee in zijn maag. ,,Daar hoort natuurlijk een strandpaviljoen. We zijn met de pachter in overleg, want zoals het nu gaat, komt hij gewoon het contract niet na. Ik wil hier eerst zonder conflict uit zien te komen.''

 

Inloggen
Reacties
  • Ik heb net gisteravond een 'pittige' mail verzonden naar de burgemeester van de gemeente Zijpe.
    De dhr. van der Ploeg kan maar beter terugtreden uit de gemeenteraad van Zijpe, zodat hij morgen vroeg de handen vrij heeft om met de opbouw van het strandpaviljoen te beginnen. Onderhandelen met de gemeente doet hij 's winters maar. Een denk dan ook aan een fonds voor het 'Ja, Natuurlijk leed.'

    Aangepast door internetredactie op 29 juli 2010 om 20:16 uur

    Geplaatst door Tjipke Tasma op 19:09 29-jul-2010
  • De naakte waarheid is dat als die naaktlopers niet genoeg kopen, die pachter de boel zal moeten laten lopen. Of je hem nu aan z'n bel en klokkespel trekt of niet.
    Aangepast door internetredactie op 29 juli 2010 om 20:16 uur

    Geplaatst door Hans Langbroek op 19:16 29-jul-2010
  • Het seizoen is al bijna over.Op de website staat dat er in 2011 een nieuwe voorziening komt.....
    Verder ben ik niet op de hoogte van de (eventuele) belangenverstrengelingen van de eigenaar, Thomas van der Ploeg, tevens raadslid van de gemeente Zijpe (VVD) t.o.v. zijn strandpaviljoen.Word vast vervolgd......

    Geplaatst door quikfit op 19:26 29-jul-2010
  • ,,De kosten zijn te hoog, een paviljoen daar is nu niet rendabel, er moet geld bij", aldus de pachter.
    ,,De pachter komt zijn plicht niet na", aldus naakte Harry.

    Dus volgens naakte Harry zou de pachter maar gewoon verplicht geld moeten gaan verliezen zodat de bezoekers van het strand een schoon toilet kunnen gaan bezoeken? Want eten en drinken kopen doen ze blijkbaar niet.... Dat nemen ze mee in hun eigen koelboxen. Dan nemen ze hun eigen toilet ook maar mee.

    Geplaatst door Brendon op 19:33 29-jul-2010
  • @Brendon: als die meneer een kontrakt heeft moet hij dat gewoon nakomen. En als hij er met de kosten niet uitkomt kan hij altijd nog met de gemeente gaan praten of zijn zaakjes beter regelen.... Nu komen er mensen die vast al jaar en dag daar komen om te recreeren en die gaan ervanuit dat er een toiletgelegenheid is die te gebruiken is en dat er een hapje en drankje gekocht kan worden. Die staan nu mooi met niets en de vraag is of die mensen nog terugkomen,

    Geplaatst door moosje op 19:47 29-jul-2010
  • @Hans Langbroek: Echt onderbroeken lol van Langboek.

    Geplaatst door Tjipke Tasma op 19:48 29-jul-2010
  • Contact of niet @moosje... het maakt niet uit. Want in een kort geding is zo'n contract zo terug gedraaid, desnoods met dwangmatige schadevergoeding vanuit de gemeente, voor de schade die de pachter al heeft geleden. Het kan niet van iemand verwacht worden dat hij/zij zijn spaargeld gaat storten in iets dat niet loopt. De gierige strandgangers, en het falen van de gemeente om volle stranden te trekken, zijn zelf de schuldigen, niet de pachter.

    Geplaatst door Brendon op 19:55 29-jul-2010
  • Het ontbreken van een strandtent vind ik juist een aanwinst.

    Geplaatst door Vans op 20:01 29-jul-2010
  • ook de pachter moet met de billen bloot. Maar nu is het wel een naakt naaktstrand

    Geplaatst door Johan op 20:11 29-jul-2010
  • <Q>De gierige strandgangers<Q>
    Dus als je weinig te besteden hebt, heb je gewoon niks te zoeken op het strand. Want als je daar niks uit kunt geven, ben je gierig.....

    Het is natuurlijk nonsens Brendon, dat men iemand niet aan zijn contract zou kunnen houden. Als vorig jaar de inkomsten ook al terugliepen, had meneer gewoon wat moeten regelen of op zijn minst geen contract af moeten sluiten. Nu hij dat wel gedaan heeft, heeft hij wellicht het brood bij iemand anders uit de mond gestoten die wel vanaf het begin had willen staan.

    Als hij misschien zijn prijzen wat lager zou gooien, is het voor vele mensen misschien interessanter om iets te nuttigen uit zijn zaak?

    De gemeente had overigens wel voor een toiletunit moeten zorgen. Daartoe lijken zij mij verplicht.

    Geplaatst door Yvonne op 20:15 29-jul-2010
  • ,,De gemeente had overigens wel voor een toiletunit moeten zorgen. Daartoe lijken zij mij verplicht." aldus Yvonne. Kijk @Yvonne, daar heb je de drol bij het warme eind. Die zouden er evenzogoed al moeten zijn, standtent of niet.

    En het is wel makkelijk praten, over het verlagen van de prijzen van eten/drinken in zo'n strandhut. Zo'n ding mag een paar maanden per jaar open, end de pacht is buitensporig hoog. Je kan niet van iemand verwachten dat hij zijn spaarpot meeneemt om te gaan werken.
    Mocht je het daar niet mee eens zijn, dan heb ik een doorlopend contract voor je als toilet-juffrouw op het strand in Acapulco. Je moet wel zelf betalen om het schoon te houden etc.

    Geplaatst door Brendon op 20:25 29-jul-2010
  • Daarbij nog eens @Yvonne, zo'n hok is maar een paar maanden open per jaar. Dus in die maanden moet de pachter niet alleen zijn kosten voor de pacht dekken (pacht, nuts, reparaties en onderhoud, etc), maar hij moet een jaarsalaris verdienen zodat hij zijn huur/hypotheek voor de rest van het jaar kan betalen, alsmede zijn reguliere rekeningen etc.
    En de pachter wil vast ook nog wel een centje opzij leggen voor z'n oude dag ofzo. Het is niet de bedoeling dat hij zijn spaarcenten gaat gebruiken om de tent open te houden. En als dat wel het geval is, dan is een contract zo tenniet gedaan.

    Geplaatst door Brendon op 20:32 29-jul-2010
  • @ Brendon Volgens berichten uit het NHD van 2007, wil de “arme” eigenaar, die nog twee paviljoens bezit, “Ja, Natuurlijk” niet verkopen om strategische redenen…
    @ Yvonne Ik heb begin juni de gemeente gevraagd toiletten te plaatsen, indien het strandpaviljoen niet wordt opgebouwd. Nu is het bijna twee maand later.

    Geplaatst door Tjipke Tasma op 20:36 29-jul-2010
  • @Tjipke, als jij de zaak wilt draaien met je eigen spaarpot onder de hamer, dan ga je dat toch gewoon doen? De pachter is best wel bereid om onder te verhuren....

    Geplaatst door Brendon op 20:53 29-jul-2010
  • Logisch dat je voor een paar naaktlopers geen strandpaviljoen neer zet. Kom op mensen we leven in 2010 hoor!

    Geplaatst door Troy op 21:00 29-jul-2010
  • Jammer dat de link naar mijn site is verwijderd. Deze link is niet als reclame bedoeld, maar geeft zeer waarde volle informatie. Een beetje redactie had deze bij het artikel opgenomen. Ik heb meer dan twee weken geleden al het NHD getipt over deze zaak, maar geen reactie. Ook een beetje jammer.

    Geplaatst door Tjipke Tasma op 21:05 29-jul-2010
  • @ Brendon Ik sla mijn spaarpot al behoorlijk stuk op mijn websites. Helaas heb ik geen horeca ervaring.

    Op het naaktstrand van Zandvoort staan 5 strandpaviljoens. En deze ondernemers hebben te maken met hele andere investeringen. Door de zeestroming moeten de strandpaviljoens op enorme zandbanketten worden opgebouwd.

    Misschien moet de "arme" ondernemer eens in Zandvoort gaan kijken hoe ze daar het hoofd boven water houden.

    Geplaatst door Tjipke Tasma op 21:20 29-jul-2010
  • Wat kunnen mensen toch weer onvolwassen reageren, als voor velen iets anders is dan hun eigen gewoonte's, is het gelijk weer raar en vreemd.
    Gaat het nu over naturisten, is het gelijk weer, die naaktlopers, aan z'n bel en klokkenspel trekt, naakte Harry, gierige strandgangers, een paar naaktlopers, wat een respect weer zeg.
    Of je op het strand nu naakt loopt of met badkledeing aan, iedereen is gewoon een strandganger.

    Geplaatst door Jimbo op 21:24 29-jul-2010
  • Ach, en zo heeft eenieder z'n eigen vorm van bekrompenheidje. Het is niet anders, we zijn nu eenmaal allemaal mensen. Niemand is perfect.

    Geplaatst door Hans Langbroek op 21:29 29-jul-2010
  • @Tjipke Tasma: Ik zal de redactie vragen of zij de link naar je website in het artikel willen plaatsen. Meer kan ik helaas niet voor je doen.

    Geplaatst door Yvonne op 21:43 29-jul-2010
  • @Yvonne Geweldig.

    Geplaatst door Tjipke Tasma op 21:53 29-jul-2010
  • Brendon: De man weet van tevoren al dat ie in een paar maanden het geld voor het hele jaar moet verdienen. Het betreft hier geen beginneling, maar iemand die het klappen van de zweep kent.

    Hij wist van tevoren precies hoeveel hij moest gaan betalen en wat de verdere kosten waren. Hij had zelfs kunnen berekenen hoeveel hij dacht te gaan verdienen. Dat hoor je allemaal van tevoren te weten (in te schatten) Daar hij al een bekende is in dit vak, wist hij dat al van tevoren hoe het zou gaan lopen, maar heeft hij zich niet teruggetrokken voor een andere gegadigde. Nu dient hij zich gewoon aan het contract te houden. Eigen stomme schuld.

    Je kunt nu wel heel mans aan komen zetten met: dan ga je zelf maar draaien op je spaarpot, maar dat slaat natuurlijk helemaal nergens op. Het seizoen loopt al bijna op zijn einde, iemand die nu nog moet beginnen redt dat natuurlijk niet meer. Wellicht wel indien hij/zij een heel seizoen had kunnen draaien.

    Geplaatst door Yvonne op 21:59 29-jul-2010
  • Yvonne, ik vind je borderline persoonlijk aanvallend in je bijdrage op 21:59.

    Als ondernemer/uitbater neem je een gok met een investering, in de hoop om er wat uit te halen. En als dat geld er niet uit komt, dan moet je een beslissing nemen. Het is onmogelijk om in te schatten wat er wel of niet in de kruik zit, omdat het weer in Nederland te wisselvallig is.

    De demografie van Nederlanders is dat ze zo goed als niets verteren, en nooit fooi geven. Dus van jouw hoeven ze het al niet te hebben voor de inkomsten.

    En als je wilt gaan inschatten lieve dame, ga vast berekenen hoeveel je gaat verdienen met je koek-en-zopie deze aankomende elfstedentocht........

    Geplaatst door Brendon op 00:12 30-jul-2010
  • Die gierige strandgangers, aldus Brendon, met een hoop onzin er na..
    Goede morgen Brendon, waar staan borden bij strandingang dat de strandbezoekers verplicht zijn consumptie te gebruiken bij betreden van strand?
    Het is openbaar terrein een strand, geen ambtenaar die een strandbezoeker kan verplichten gebruik te maken van strandpalvijoen!
    Zou beetje te gek voor woorden worden zeg.
    En nog geen 500 meter van strand af heb je normale consumptieprijzen gewoon in callantsoog zelf, trek ff de gewone kleren aan, en de conusmptie prijzen dalen spontaan tot normale prijzen met prima terras , vooral de patat is lekker bij die vlaamse patatzaak, 1,80 voor normaal zak patat is normale prijs.
    Waarom kan binnen 1 km van strandtent wel normale consumptieprijzen worden betaald?
    Een strandbezoeker kan ook maar zijn/haar geld maar 1 keer uitgeven met vakantie.
    Naaktstrand of niet, die man heeft contract met gemeente, daar moet ie zich aanhouden, anders had ie geen contract moeten ondertekenen, en later steen en been gaan klagen.
    Het is toch raar dat als je als strandbezoeker niet eens normaal naar de toilet toe kan? beetje anno 1900 is dat, terug naar jaren nul.

    Geplaatst door @pestaartje op 08:33 30-jul-2010
  • En leg uit Brendon, waarom is strandtent op naaktstrand Bergen aan Zee wel haalbaar?

    Geplaatst door @pestaartje op 08:36 30-jul-2010
  • @Brendon: Dat is het risico van het vak en de man wist dat voor hij zich inschreef als uitbater van de strandtent in op het naaktstrand.

    Als hij (enige) zekerheid van inkomen zocht, had ie werknemer moeten worden en zelfs dan loop je enige risico tegenwoordig.

    Ik hoef overigens niks uit te rekenen, daar ik helemaal niet van plan ben om een koek en zopie tent te beginnen. Mag ik (chemisch) blond zijn, maar ik ga geen risico`s aan die de bedoelde meneer van de strandtent wél aan ging. Contract is contract, al zet ie maar toiletunits neer, dan is zijn verlies binnen de perken te houden en kunnen de mensen voor hun eigen hapje en drankje zorgen. Een toilet neem je niet zo snel in je strandtas mee namelijk ;-)

    Geplaatst door Yvonne op 08:50 30-jul-2010
  • Verleden jaar waren er dus dezelfde moeilijkheden, pas in juli heeft hij toen zijn tent opgebouwd. Hij heeft een contract, waarin staat dat hij de stranttent moet opbouwen. Als ondernemer moet je toch van tevoren uitrekenen of jde strandtent winst of verlies gaat draaien?? Maar volgens berichten speelt er ook iets anders mee: Hij wil het strandpaviljoen "Ja, Natuurlijk" gebruiken om goedkoop een strandpaviljoen bij Voordijk te verkrijgen. Zie:
    http://www.naaktstrandje.nl/noordholland/callantsoog/Callantsoog.html

    Geplaatst door -DUTCHIE- op 09:10 30-jul-2010
  • Er was toch ''onlangs'' op het strand van Callantsoog een pavoljoen afgebrand?

    Geplaatst door Piet Apegras op 10:54 30-jul-2010
  • Was De Stranttent in 2009:
    http://www.noordhollandsdagblad.nl/nieuws/stadstreek/schagen/article5144207.ece/De+Strandtent+Callantsoog+volledig+verwoest+door+brand

    Geplaatst door -DUTCHIE- op 11:00 30-jul-2010
  • Ondanks dat ik begrip heb voor Brendon zijn standpunt. Want het is natuurlijk van de gekke dat een ondernemer geld mee zou moeten nemen op te draaien. Maar bij het inschrijven op deze locatie was de ondernemer op de hoogte van alle aspecten. Dus moet ik toch ook constateren dat de ondernemer gewoon fout zit. Dat is nu eenmaal een bedrijfsrisico van de horeca. Ook ben ik zeer nieuwschierig op welke basis hij constateert dat een strandtent daar niet rendabel is. Dat staat helaas weer nergens vermeld.

    Wat me trouwens wel opvalt is dat men er zomaar vanuit gaat dat men bij een strandtent zomaar te pas en te onpas gebruik mag maken van het toilet. Ik kan me voorstellen dat een ondernemer daar wel een probleem mee heeft. Dan neem je maar een consumptie. En anders hoort idd de gemeente of de strandbeheerder te zorgen voor voldoende toilet voorzieningen. Maar er zomaar vanuit gaan dat je bij een strand tent je behoefte ff mag doen vind ik ook wel weer een beetje aso.

    Hoe lopen de serveersters trouwens rond in zo'n tent?;)

    Geplaatst door Peter_selie op 11:27 30-jul-2010
  • Ik zou zo zeggen ga eens naar bergen aan zee peter. Daar is een strandtent wel haalbare kaart op naakstrand.
    Dan weet je meteen hoe het personeel gekleed gaat.

    Geplaatst door @pestaartje op 11:35 30-jul-2010
  • @pestaartje is bloot op het terras bij Bergen aan Zee ook blootgewoon?

    Geplaatst door Tjipke Tasma op 11:50 30-jul-2010
  • Hans, misschien hebben alle mensen een eigen vorm van een bekrompenheidje, dat is niet anders, is ook helemaal niet erg, we zijn inderdaad allemaal mensen, maar om respect te tonen voor iemand die er anders bij loopt, hoef je niet perfect te zijn.

    Geplaatst door Jimbo op 13:59 30-jul-2010
  • gewoon ff de zee in, daar komt het halve riool toch op uit en bloot zijn ze al ;-) niet bij opkomend tij alstublieft.

    Ik ga naar het strand om te wandelen, niet om te plassen of eten dus heb er niet snel problemen mee maar ik kan me voorstellen dat wanneer je er de hele dag bent je wel een probleem hebt. Er wordt aan toeristen veel verdiend, waarom plaatst de gemeente inderdaad geen toiletunits?

    Geplaatst door Marit op 14:36 30-jul-2010
  • Op mijn site staat nu ook een foto van de actie van enkele naturisten (10-7), tegen van der Ploeg met zijn politieke spelletjes.

    Geplaatst door Tjipke Tasma op 16:49 30-jul-2010
  • HeintjeDavids, geen woorden meer nodig, jij bent HET voorbeeld

    Geplaatst door Jimbo op 18:05 30-jul-2010
  • @Brendon Het is erg vreemd dat de “arme” eigenaar nog geen reactie heeft geplaatst.
    Weinig respect voor de zijn (gierige)klanten.
    En hoe kan het, dat jij nu al weet waarmee de eigenaar de gemeente onder druk zet:
    “het falen van de gemeente om volle stranden te trekken”

    Geplaatst door Tjipke Tasma op 09:12 31-jul-2010
  • Ik koop nooit wat in dat paviljoen omdat ik niet weet waar ik in mijn blote kont mijn portemonnee moet dragen.

    Geplaatst door tikker op 09:41 31-jul-2010
  • Door mijn culturele achtergrond hou ik niet zo van openbare blote konten.

    Geplaatst door Hans Langbroek op 09:57 31-jul-2010
  • Even een vraag tussendoor, klopt het dat het kwakoe festival word afgebroken.Weet iemand hier meer van.

    Geplaatst door dutchman op 10:06 31-jul-2010
  • dutchman:

    Het kwakoefestival in de Amsterdamse Bijlmer dreigde vrijdag voortijdig te eindigen. De Boer Tenten uit Alkmaar begon vanmorgen met het afbreken van zo'n 100 grote tenten op het terrein omdat daar nog steeds niet voor betaald was. De demontage is stopgezet toen er een overleg kwam tussen de twee partijen. Afgesproken is dat de tenten dit weekend in elk geval blijven staan. In ruil daarvoor heeft Kwakoe een deel van het geld alsnog betaald. Maandag wordt er verder gesproken over de kwestie. De organisatie kampt vaak met financiële problemen.

    Geplaatst door -DUTCHIE- op 10:27 31-jul-2010
  • tikker ?? je hebt toch een aars ? want laatst was er een vrouw die 20 mil in haar fagina had dus moet dat aars gedoe ook kunnen . maar de gemeente moet er zelf maar een tent neerzetten .en eigen mensen in neer zetten ook .d,r lopen er zat bij de steun al;daar .en oke d,r mogen wel gier tanken geplaatst worden door de gemeente want ook de honden mogen hun behoefte niet doen op het strand toch??kom mensen jullie gesprek is weldadich maar dat los allemaal totaal niets op . doe er zelf wat aa dan als jullie je spaarpot leeg willen trekken .

    Geplaatst door gariet op 11:17 31-jul-2010
  • Ja Hans, nu begrijp ik jouw opmerking van bekrompenheidje nog beter, maar het is toch geen reden voor mensen zoals jij, die uit een beetje bekrompen cultuur komen en daarom niet van openbare blote konten houden, dan anderen die daar wel van houden en dat doen op een plaats waar jij totaal geen last van hebt, niet met respect te benoemen.

    Geplaatst door Jimbo op 13:02 31-jul-2010
  • Jimbo op 13:08 31-jul-2010: verwijderd

    Geplaatst door Moderators op 13:22 31-jul-2010
  • Zoveel reageerders hierop geen enkele met het gezond verstand.
    Er zelf een toilet groep neer te zetten.
    Voor elk toiletbezoek een euro vragen.
    Rond de honderd poepers en plassers per dag.
    Is 700 euro per week 2800 per maand.
    Schoonmaak artikelen 100 euro per maand huur van het toilet 200 euro per maand.
    Kassa voor een werkloze 2500 euro netto per maand.

    Geplaatst door J.G.Westerveld op 13:31 31-jul-2010
  • gariet, keurig en respectvol verhaal.

    Geplaatst door Jimbo op 13:32 31-jul-2010
  • Blijkbaar schijnt volgens Westerveld 12 maanden per jaar de zon.

    Geplaatst door @pestaartje op 14:25 31-jul-2010
  • @J.G.Westerveld Callantsoog is wel één van de zonnigste plaatsen van Nederland, maar elke dag een stranddag met 100 poepers en plassers?
    En vergeet de pacht van de gemeente niet. Vraag het maar aan Brendon.
    Ik hoor hem niet meer, zeker zijn paviljoen aan het opbouwen.

    Geplaatst door Tjipke Tasma op 14:30 31-jul-2010
  • Een verrassende transfer aan de kust. Van der Ploeg Strandexploitatie verlaat Callantsoog. Gisteren is paviljoen De Strandtent verkocht. De nieuwe eigenaar, Alex Blokker uit Schagen, heeft bovendien een optie op De Schreeuw. Het derde paviljoen, Ja Natuurlijk, houdt Van der Ploeg achter de hand voor strandslag Voordijk, buiten Callantsoog.
    De Strandtent en De Schreeuw van de gebroeders André en Thomas van der Ploeg liggen bij strandslag Kiefteglop, aan de zuidkant van de badplaats. Daar runt Van der Ploeg op het naaktstrand paviljoen Ja Natuurlijk. Dat staat, mede om strategische redenen, niet in de verkoopetalage. André van der Ploeg: ,,We hopen nog altijd dat we Ja Natuurlijk mogen verplaatsen naar de strandopgang aan de Voordijk. Maar dat is een kwestie van heel lange adem, en misschien wordt het niks.'' Aldus een artikel uit het NHD van 12 maart 2007.

    Thomas van der Ploeg is raadslid van de gemeente Zijpe (VVD) Hij is dus als een van de eersten op de hoogte van gemeentelijke plannen met betrekking tot het strand, nieuwe opgangen, en paviljoens. Nu wil hij dus even snel Ja Natuurlijk neerzetten op 'n nieuwe plek, waar volgens de berichten veel georganiseerd gaat worden. Daar zou hij dan als enige 'n strandpaviljoen hebben, waar hij altijd meer zal kunnen verdienen als op 'n plek waar meerdere paviljoens staan, en waar je de buit dus ook met meerderen moet delen. Noemt men dat niet handelen met voorkennis ?

    De gemeente Zijpe wil echter Ja Natuurlijk voor het naaktstrand behouden. Nu zijn snode plan dreigt te mislukken gaat Van der Ploeg dwars liggen, en weigert Ja Natuurlijk daar op te bouwen. Deze zomer blijft het naaktstrand verstoken van een eigen strandtent. ,,De kosten zijn te hoog, een paviljoen daar is nu niet rendabel, er moet geld bij'' zegt pachter Thomas van der Ploeg.

    Maar als je op callantsoogstrand.nl (een officiële site over het strand van Callantsoog) op het kopje naaktstrand klikt, en de geschiedenis over het naaktstrand leest, zie je als laatste regels van het artikel staan: Het naaktstrand is op een zomerse dag tegenwoordig zo druk dat je daar niet voor je rust hoeft te komen. Het geklede strand recht voor het dorp is zelfs rustiger.

    Hoezo niet rendabel dan ??? Tja..., als je zoals vorig jaar pas in juli opengaat, dan kun je in 5 weken tijd nooit meer zoveel verdienen als met 'n paviljoen dat al in mei geopend is.....
    Als je met Google gaat zoeken naar " naaktstrand callantsoog " kun je, als je op de link's klikt, in vele reacties het hele verhaal uitgebreid nalezen, het wordt hier van verschillende kanten belicht. Leuk idee voor 'n regiosoap voor RTVNH stelde iemand al. Zou wel eens 'n goed bekeken progamma kunnen worden.......

    Misschien kan de gemeente de vergunning voor 'n strandpaviljoen op het naaktstrand maar beter aan 'n gemotiveerde ondernemer geven die meer binding heeft met naturisme als Van der Ploeg ?

    Geplaatst door muzikant op 15:57 01-aug-2010
  • Laat ik nou toch heeeeeeeeel even gedacht hebben dat dit een artikel was over het nieuwe televisieprogramma van teevee-kok Herman den Blijker....
    Maar gelukkig zal er geen sterveling zitten wachten op het beeld van deze rondbuikige kalebas, flanerend in Adamskostuum over een strand.....

    Geplaatst door Mr.Hyde op 19:22 04-aug-2010
  • He jakkes, mr Hyde.......ik zie het gelijk voor me, wil je me dat nooit meer aan doen?? Heb ik straks weer nachtmerries, Herman die te voorschijn komt uit de golven......

    Geplaatst door Marit op 20:09 04-aug-2010
  • Tsunami..?

    Inderdaad Marit, de voorstelling die je daarbij krijgt is er eentje om niet te lang bij stil te staan...:D

    Geplaatst door moosje op 20:35 04-aug-2010
  • Ik heb ooit eens beelden gezien van Lolo Ferrari gezien die zogenaamd sexy de zee uit kwam stappen (ik lag in een deuk na van de verbijstering te zijn bijgekomen) en zag zoiets voor me maar dan met Herman, met een stoere blik, wulps uit de golven stappend. ieuw!!

    Geplaatst door Marit op 20:46 04-aug-2010
  • Herman die UIT zee het strand op stapt Marit?

    Nee, dat zal SEA SHEPARD of GREENPEACE nooit toestaan...

    Geplaatst door Mr.Hyde op 20:51 04-aug-2010
  • oooo, je bent wel heel erg hoor!!! LOL

    Geplaatst door Marit op 21:11 04-aug-2010
  • en dan met grote koppen in de krant dat er een walrus is gered

    Geplaatst door jandan op 21:44 04-aug-2010
  • Marit op 20:46 04-aug-2010... en dan zijn collega meneer Rijnders, met dasje om, die zijn handdoekje aan komt dragen op het strand... volgens etikette he :)

    Geplaatst door moosje op 21:45 04-aug-2010
  • jandan op 21:44 04-aug-2010

    Er is een Rotterdammer aangespoeld....

    Geplaatst door moosje op 21:46 04-aug-2010
  • Zoek de verschillen:

    http://www.koksforum.nl/forumplaatjes/herman1.jpg

    http://www.dailyweirdquotes.com/wp-content/uploads/2009/08/walrus.jpg

    Geplaatst door Mr.Hyde op 22:08 04-aug-2010
  • @Moosje, ja precies!!!

    @Mr. Hyde, de tweede vind ik wat liever kijken ;-)

    Ben ik ff blij dat ik weer een maatje kleiner ben, had er zo tussen kunnen liggen maar nu ben ik dan de slanke walrus van de 3 ;-)))) (en natuurlijk kijk ik nog veeeel liever)

    Geplaatst door Marit op 07:54 05-aug-2010
  • Neem je als rechtgeaarde naturist toch gewoon je pakkie brood en je beugelfles kouwe thee, van huis mee. En als je dan tóch zo nodig moet, kun je ook je portapottie nog wel achterin je auto kwijt, waar een wil is is een weg!

    Geplaatst door Piggelmee op 08:42 05-aug-2010
  • Piggelmee, het beugelflesje met koude thee is wel heel erg oud, dat nam mijn vader ook vroeger mee naar zijn werk. Later werden het thermosflessen. Als je dan toch je draagbare toilet meeneemt achter in de auto, kan je hem net zo goed verhuren aan de andere mensen op het strand.

    Geplaatst door -DUTCHIE- op 09:19 05-aug-2010
  • Herman heeft 'n heldere kijk op bedrijfsvoering in de horeca. Hij ziet als buitenstaander vaak dingen die 'n ondernemer van 'n tent niet meer ziet. Als van der Ploeg vind dat er te kort klanten in Ja Natuurlijk komen, kan Herman 'm misschien best 'n paar handige tips geven. Als eerste zal hij waarschijnlijk iets zeggen in de trant van "bouw nou verdomme eerst die hut eens op, anders krijg je 'm nooit vol" !

    Geplaatst door muzikant op 20:04 05-aug-2010
  • Misschien kan Herman die uitbater adviseren om de klanten IN zijn bedrijf wel een handdoekje voor te laten binden of een zwembroek aan te laten trekken.
    Ik zou me zo voor kunnen stellen dat naturisten buiten op het strand het allemaal wel "gesneden" zit dat naaktlopen, maar als je lekker een broodje hotdog op het terras zit te eten wil je toch liever geen uitzicht genieten op een 65+ Frankfurter, gehuld in grijs mysteriewol....

    Geplaatst door Mr.Hyde op 20:20 05-aug-2010
  • Na 8 dagen ben ik dus de eerste die iets positief over deze plek kan noemen.

    Wild plassen is daar toegestaan, en zelfs de andere kant mag wegens ontbreken Toilet!

    Dus waarom zo negatief, ik sjouw het goede merk wel mee in koelbox en nog voordeliger ook.

    Geplaatst door Tsiburaska op 20:30 05-aug-2010
Schrijf een reactie
U bent niet ingelogd. U moet geregistreerd zijn om te kunnen reageren op deze site. Lees eerst de spelregels voor reacties op artikelen.

Stelling

Alle ouders moeten hun pubers testen op drugsgebruik (uitleg)
Poll
Eens (57%)
Oneens (43%)
Totaal aantal stemmen: 1323
advertenties

Vakantiefotowedstrijd Schagen e.o.

advertenties