sluiten
Inloggen
sluiten
vrijdag 30 juli 2010

Schapen chippen is plotseling mogelijk

  • Gepubliceerd op 17 december 2006, 22:23
  • Laatst bijgewerkt op 17 december 2006, 23:27
Noordkop - 

De schapenhouderij in de Kop van Noord Holland is verrast door de plotselinge toestemming, die het ministerie van landbouw dezer dagen heeft gegeven voor het elektronisch chippen van schapen en soortgelijke huisdieren.

Beleidsmedewerker ir. L. Schuit van het ministerie van landbouw geeft er morgenavond om 20.00 uur in dorpshuis De Oude Stal, aan de Dorpsstraat van Haringhuizen een uitgebreide uiteenzetting over. Schuit is dè identificatie- en registratie-expert van ons land en een der opzetters en begeleiders van het op dit moment lopende pilotproject Identificatie en Registratie. Elektronisch identificeren kan door middel van een oorflap of maagbolus. De flappen en bolussen zijn te koop bij adressen, goedgekeurd door het ministerie. Per 1 januari 2008 moeten alle schapen in Nederland elektronisch kunnen worden gescand.Vertrekkend voorzitter Wout Rodenburg van Schapenclub Schagen en omstreken is verrast door de goedkeuring van het ministerie. Dat de top-deskundige van het ministerie naar Haringhuizen geeft de Schager schapenhouders elke vraag rond identificatie voor te leggen, omdat Schuit de expert bij uitstek is.

Inloggen
Reacties
  • elektronisch chippen van schapen.... straks krijgen ze ook nog een pin pas. kunnen ze zelf boodschappen doen....

    Geplaatst door P.de B. op 12:44 18-dec-2006
  • of misschien wel een parkeervergunning

    Geplaatst door P.de B. op 12:45 18-dec-2006
  • En een TB`S op vrije voeten kunnen ze niet chippen als hij ontsnapt is??????Gauw doen.

    Geplaatst door J.G.Westerveld op 12:49 18-dec-2006
  • @J.G.Westerveld : Nee dus. Voor je het weet word je zelf ook gechipped en dat is het begin van het einde! Never trust y'r Goverment!

    Geplaatst door Den(k) Helder op 14:07 18-dec-2006
  • Mij mogen ze chippen Denk Helder heb niets te verbergen.

    Geplaatst door J.G.Westerveld op 14:24 18-dec-2006
  • Mij ook, als ik misschien dement word, kunnen ze me zo chippen en afleveren!!

    Geplaatst door DUTCHIE op 14:42 18-dec-2006
  • @J.G.Westerveld & DUTCHIE : jullie hebben geen enkel en flauw idee wat je nou eigenlijk zegt, het gaat er niet of je iets hebt te verbergen, het gaat om degene die straks jou gegevens (kennis=macht) zal beheren. De wereld en haar machthebbers zijn je minder goedgezind dan je wellicht denkt, een sluitend monetair en administratief is letterlijk levensgevaarlijk, want als je niet met het systeem meedoet zul je worden buitengesloten en misschien zelfs erger. Er is echt niet veel fantasie nodig om te bedenken hoe dat in z’n werk zal gaan. Eenmaal gechipped kun je écht niet meer terug, don’t forget that! Maar ik spreek tegen dovemansoren. ;)

    Geplaatst door Den(k) Helder op 14:48 18-dec-2006
  • Zo ver zal Woutertje het toch nooit laten komen? ;)

    Geplaatst door Kritische Peter op 15:19 18-dec-2006
  • @Den(k) Helder ; lees jij veel spannende SF boekjes?? Kom op joh, je moet niet zo overdrijven.

    Geplaatst door Lady J. op 15:25 18-dec-2006
  • @Den(k) Helder, het was maar een grapje van mij!

    Geplaatst door DUTCHIE op 15:28 18-dec-2006
  • Laat je lekker chippen als je naar de "Baja Beach Club" in Rotterdam wilt. De chip is een elektronische portemonnee, je loopt door een poortje en je hebt afgerekend! Maar zoals Den(k)Helder al zegt kan er nog veel meer. Je kat heeft een chip, je hond misschien ook, je telefoon heeft een chip, je paspoort heeft een chip, dus het gaat sluipender-wijs sneller dan de meeste mensen denken. Feitelijk zijn wij al het haasje. Je bent verplicht om een ID bij je te hebben. De Overheid kan nu al zien waar jij op dit moment bent. Meestal je telefoon, maar ook je nieuwe paspoort is voldoende om je op 5 meter te traceren. De rechterhand van 'Saddam' heeft destijds een raket in zijn nek gehad, omdat hij zo dom was om te bellen met een GSM'tje. Het Overheids-net is al veel verder dicht dan wij willen weten.

    Geplaatst door Haas op 15:49 18-dec-2006
  • Nou Haas, de rechterhand van "Saddam" was dus het haasje en de "sitting duck" voor de jager. Uiteraard was ie ook nog onschuldig ;-)

    Geplaatst door Ferdinant op 23:15 18-dec-2006
Schrijf een reactie
U bent niet ingelogd. U moet geregistreerd zijn om te kunnen reageren op deze site. Lees eerst de spelregels voor reacties op artikelen.

Stelling

Nederland moet terug naar Afghanistan (uitleg)
Poll
Eens (24%)
Oneens (76%)
Totaal aantal stemmen: 90
advertenties

Vakantiefotowedstrijd Schagen e.o.

advertenties