sluiten
Inloggen
sluiten
vrijdag 03 september 2010

Bovenkarspeler (10) wint op Curaçao prijsvraag voor WK Zuid-Afrika

  • Gepubliceerd op 23 juni 2010, 17:02
  • Laatst bijgewerkt op 23 juni 2010, 17:06
bovenkarspel - 

Op het eiland Curaçao is Roy van der Deure (10) uit Bovenkarspel een beroemdheid, die alle lokale kranten al heeft gehaald. Als player escort mag hij morgenmiddag tijdens het WK in Zuid-Afrika het veld op met een speler van Brazilië. ,,Ik hoop op Robinho.''

Roy woont samen met vader René, moeder Diana en broer Rick (15) voor vijf jaar op Curaçao, waar René bij de marechaussee werkt. In Bovenkarspel zat Roy tot 2007 op basisschool De Molenwiek en woonde het gezin in de Boerhaavestraat.

In februari deed Roy op Curaçao mee aan een prijsvraag van McDonald's. Dit in het kader van het Player Escort Programme van de hamburgerketen, dat 1400 kinderen de mogelijkheid biedt de wereldkampioenschappen voetbal in Zuid-Afrika te bezoeken. Daar volgen ze een activiteitenprogramma en mogen zij bij een wedstrijd een speler naar het veld escorteren.

,,Er was een tekenwedstrijd uitgeschreven en die heeft Roy uiteindelijk gewonnen. Hij vertegenwoordigt nu de Nederlandse Antillen en Aruba'', vertelt vader René.
Inloggen
Reacties
Er zijn nog geen reacties op dit artikel.
Schrijf een reactie
U bent niet ingelogd. U moet geregistreerd zijn om te kunnen reageren op deze site. Lees eerst de spelregels voor reacties op artikelen.

Stelling

Alle ouders moeten hun pubers testen op drugsgebruik (uitleg)
Poll
Eens (57%)
Oneens (43%)
Totaal aantal stemmen: 1323
advertenties

'Voetsporen'

Vakantiefotowedstrijd West-Friesland/Enkhuizen

Fotoalbum Kermis Hoorn

advertenties