NHD - Twee mille voor redders in Wijdenes
RSS Laatste nieuws Stad en Streek donderdag 9 februari

Twee mille voor redders in Wijdenes

WIJDENES - Niet in de hoofdprijzen en toch prijs: het Reddingstation Wijdenes heeft tweeduizend euro gekregen van de Goede Doelen Aktie van de Telefoongids & Gouden Gids. Dit meldt het Dagblad voor West-Friesland

De echte winnaars moeten nog bekend worden, maar nu al is volgens bestuurslid Adri Davelaar bekend dat Rescue Wijdenes op de 5e stek is geëindig. De jury heeft de 'maatschappelijke relevantie' laten meewegen en bekroonde de stichting met twee mille.

In West-Friesland waren nog meer goede doelen voorgedragen door de gebruikers van de Gouden Gids. Daaronder de stichting Merakel in Lutjebroek, de Branderhoeve in Hoogkarspel, de reddingsbrigades Notwin en De Streek, of dorpspark De Woid in Lutjebroek.

 

Neem nu een proefabonnement op uw regionale dagblad!



Meer nieuws: donderdag 9 februari
blog comments powered by Disqus
Meer nieuws donderdag 9 februari

RSS Laatste nieuws Buitenland donderdag 9 februari
RSS Laatste nieuws Binnenland donderdag 9 februari
RSS Laatste nieuws Sport donderdag 9 februari