sluiten
Inloggen
sluiten
vrijdag 03 september 2010

Prijs voor Drechterlandse kanjers

  • Gepubliceerd op 04 januari 2010, 21:28
  • Laatst bijgewerkt op 04 januari 2010, 21:30
OOSTERBLOKKER - 

Er zijn nog erg veel mensen in de gemeente Drechterland die aan ander graag helpen. Dat bleek maandagavond tijdens de nieuwjaarsreceptie, waar de vrijwilligers van het jaar bekend werden gemaakt, meldt het Dagblad voor West-Friesland.

De gemeente kreeg verschillende aanmeldingen voor de eretitel vrijwilliger van het jaar. Die eer ging dit keer naar een 'kanjer' uit Westwoud, Aafje Ruiter.

Altijd al actief bij vele instellingen in het dorp en nu weer volop betrokken bij de ouderenorganisatie Seniores Priores.

De vrijwilligersorganisatie van het jaar is de Goede Doelenclub in Hoogkarspel. Die bestaat uit een groep dames op leeftijd, die met noest handwerken steevast geld ophalen voor de doelen die ze zelf kiezen. De dames mogen nu zelf een bedrag van 350 euro uitkeren aan een nieuw doel.

Inloggen
Reacties
Er zijn nog geen reacties op dit artikel.
Schrijf een reactie
U bent niet ingelogd. U moet geregistreerd zijn om te kunnen reageren op deze site. Lees eerst de spelregels voor reacties op artikelen.

Stelling

Alle ouders moeten hun pubers testen op drugsgebruik (uitleg)
Poll
Eens (57%)
Oneens (43%)
Totaal aantal stemmen: 1323
advertenties

Fotoalbum Kermis Hoorn

Vakantiefotowedstrijd West-Friesland/Enkhuizen

'Voetsporen'

advertenties