sluiten
Inloggen
sluiten
vrijdag 03 september 2010

TON, Ouderen en Burgerbelang ongewenst

  • Gepubliceerd op 09 maart 2010, 21:42
  • Laatst bijgewerkt op 09 maart 2010, 21:45
Heerhugowaard - 

Opvallend veel duidelijkheid dinsdagavond in Heerhugowaard voor een eerste ronde in coalitiebesprekingen.

Die werden in Heerhugowaard gevoerd onder leiding van een informateur, de vroegere burgemeester van Schermer Tine van der Stroom. Die stuurde het gesprek tussen alle tien de gekozen partijen aan de hand van een aantal vragen, waarvan de laatste de meeste helderheid opleverde en de eerste vier vooral later inhoudelijk van belang zullen zijn.

Van der Stroom vroeg de partijonderhandelaars hun eerste keuze voor een coalitie op te noemen. Daaruit werd duidelijk dat geen van de andere partijen met Burgerbelang, Trots Op Nederland of de Verenigde Senioren Partij in een coalitie wil zitten. Zeker wat Burgerbelang betreft ontbreekt bij de anderen het vertrouwen.

Inloggen
Reacties
Er zijn nog geen reacties op dit artikel.
Schrijf een reactie
U bent niet ingelogd. U moet geregistreerd zijn om te kunnen reageren op deze site. Lees eerst de spelregels voor reacties op artikelen.

Stelling

Alle ouders moeten hun pubers testen op drugsgebruik (uitleg)
Poll
Eens (57%)
Oneens (43%)
Totaal aantal stemmen: 1323
advertenties

Twitter mee met de AC

Kaeskoppen-fotoalbum

Burgerinitiatief kaasmarkt

Canon van Alkmaar

advertenties