NHD - TON, Ouderen en Burgerbelang ongewenst
RSS Laatste nieuws Stad en Streek maandag 13 februari

TON, Ouderen en Burgerbelang ongewenst

HEERHUGOWAARD - Opvallend veel duidelijkheid dinsdagavond in Heerhugowaard voor een eerste ronde in coalitiebesprekingen.

Die werden in Heerhugowaard gevoerd onder leiding van een informateur, de vroegere burgemeester van Schermer Tine van der Stroom. Die stuurde het gesprek tussen alle tien de gekozen partijen aan de hand van een aantal vragen, waarvan de laatste de meeste helderheid opleverde en de eerste vier vooral later inhoudelijk van belang zullen zijn.

Van der Stroom vroeg de partijonderhandelaars hun eerste keuze voor een coalitie op te noemen. Daaruit werd duidelijk dat geen van de andere partijen met Burgerbelang, Trots Op Nederland of de Verenigde Senioren Partij in een coalitie wil zitten. Zeker wat Burgerbelang betreft ontbreekt bij de anderen het vertrouwen.

Neem nu een proefabonnement op uw regionale dagblad!



Meer nieuws: maandag 13 februari
blog comments powered by Disqus
Meer nieuws maandag 13 februari
Laatste Reacties

Meest gelezen
Laatste Nieuws
RSS Laatste nieuws Buitenland maandag 13 februari
RSS Laatste nieuws Binnenland maandag 13 februari
RSS Laatste nieuws Sport maandag 13 februari