NHD - Museum wil subsidie van Langedijk
RSS Laatste nieuws Stad en Streek zondag 12 februari

Museum wil subsidie van Langedijk

BROEK OP LANGEDIJK - Het Museum BroekerVeiling moet vooral aantrekkelijker worden voor een jongere generatie'', dat vindt Willem Bok, de nieuwe voorzitter van het museum. Hiervoor is wel geld nodig. Bok zal zeker ook aankloppen bij de gemeente Langedijk.

 Huisarts Willem Bok, die samen met zijn vrouw Yvonne Grapedaal een praktijk heeft aan de Dorpsstraat in Broek op Langedijk - op een steenworp afstand van het museum - is de opvolger van Cor van Dijk, die als voorzitter onder meer verantwoordelijk voor de bouw van de nieuwe vleugel.

Volgens Bok is Museum BroekerVeiling hét icoon van Broek op Langedijk. Hij zegt het 'een uitdaging' te vinden om de kansen die het museum heeft, te benutten. ,,Met de nieuwbouw moeten er mooie dingen te bedenken zijn.'' Hij mikt vooral op de jongere generatie.''

Neem nu een proefabonnement op uw regionale dagblad!



Meer nieuws: zondag 12 februari
blog comments powered by Disqus
Meer nieuws zondag 12 februari
Laatste Reacties

Meest gelezen
Laatste Nieuws
RSS Laatste nieuws Buitenland zondag 12 februari
RSS Laatste nieuws Binnenland zondag 12 februari
RSS Laatste nieuws Sport zondag 12 februari