sluiten
Inloggen
sluiten
vrijdag 03 september 2010

103-jarige mag niet stemmen

  • Gepubliceerd op 04 juni 2009, 16:43
  • Laatst bijgewerkt op 04 juni 2009, 16:44
hoorn - 

De 103-jarige Hendrika van Driessen, de oudste inwoonster van Hoorn, had donderdag ook graag haar stem voor Europa willen uitbrengen. Echter, het stembureau bezocht ze tweemaal tevergeefs. De bewoonster van woonzorgcentrum Westerhaven beschikt alleen niet over een geldig legitimatiebewijs en dus mocht ze ook geen stem uitbrengen, werd haar te verstaan gegeven.

Haar dochter vertelt dat het legitimatiebewijs van haar moeder is verlopen. Driessen liet het daar niet bij zitten en kwam terug met een foto van haarzelf met de burgemeester, ter extra identificatie, laat haar dochter weten.

,,Maar dat werd niet gepikt. En dat in haar eigen woonomgeving, want het stembureau was ook in Westerhaven. En dit noemen ze dan een democratie!’’, besluit ze.
Inloggen
Reacties
Er zijn nog geen reacties op dit artikel.
Schrijf een reactie
Reageren op dit forum is niet mogelijk.

Stelling

Alle ouders moeten hun pubers testen op drugsgebruik (uitleg)
Poll
Eens (57%)
Oneens (43%)
Totaal aantal stemmen: 1323
advertenties

Wereldeditie

Vakantiefotowedstrijd

Wandelen in Noord-Holland

Top 5 energie (tip)

advertenties